Re: $$$ küsib HU SnG stake
ei ole juhus, äsja keskkooli lõpetanud, esimestel kursustel meibi, no cash jne. tuleta enda aegu meelde, üpris kindel, et sama - v.a. kui oli suhteliselt rikas vanem :)
ei ole juhus, äsja keskkooli lõpetanud, esimestel kursustel meibi, no cash jne. tuleta enda aegu meelde, üpris kindel, et sama - v.a. kui oli suhteliselt rikas vanem :)
Comment