$$$ küsib HU SnG stake - probleemid lahendatud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #61
    Re: $$$ küsib HU SnG stake

    ei ole juhus, äsja keskkooli lõpetanud, esimestel kursustel meibi, no cash jne. tuleta enda aegu meelde, üpris kindel, et sama - v.a. kui oli suhteliselt rikas vanem :)

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #62
      Re: $$$ küsib HU SnG stake

      mis te siplete nüüd siin.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #63
        Re: $$$ küsib HU SnG stake

        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
        ei ole juhus, äsja keskkooli lõpetanud, esimestel kursustel meibi, no cash jne. tuleta enda aegu meelde, üpris kindel, et sama - v.a. kui oli suhteliselt rikas vanem :)
        ega ma isegi vanem pole, aga jh, see oli selline retooriline küsimus.
        enda koha pealt nii palju, et ise olen füüsilise tööga raha teeninud+pokkerist kah väike boonus tulnd.

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        mis te siplete nüüd siin.
        lege:D

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #64
          Re: $$$ küsib HU SnG stake

          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Vabandust, aga mis selle postituse mõtte oli? Ma pole kunagi stake ajal neid teinud.

          Anduga tahaksin msnis rääkida, ei ole kavas olnud kedagi üle lasta ja ei plaani seda ka tulevikus, Andu saab oma raha kindlasti tagasi.

          Siia mingit seletuskirja ka ei viitsi kirjutama hakkata, bannige ära kui tahate.
          Stake ajal ei ole jah. Olid kadunud ja standard on infot jagada sellisel juhul.

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #65
            Re: $$$ küsib HU SnG stake

            $$$,jätad väga halva mulje endast nii.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #66
              Re: $$$ küsib HU SnG stake

              Palun võta minuga ühendust $$$

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #67
                Re: $$$ küsib HU SnG stake

                Minuga ka

                edit: Teistele... ei ole troll
                Last edited by k2snakalle; 07.09.11, 21:01.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #68
                  Re: $$$ küsib HU SnG stake

                  http://forumserver.twoplustwo.com/members/193239/ 2+2 sama kasutaja?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #69
                    Re: $$$ küsib HU SnG stake

                    ei usu kusjuures, aga sealt mul ta meelde tuli igatahes :D

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #70
                      Re: $$$ küsib HU SnG stake

                      imo on küll, sest ta rääkis mers welis 4-tablemises jms ning ma nagu mäletaks, et ta siin rääkis et multitableb husng. inglise keele tundub ka veits eestlaslik :P
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #71
                        Re: $$$ küsib HU SnG stake

                        confirmed

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: $$$ küsib HU SnG stake

                          Tänud KristjanLaasile, kes tõstatas probleemi. $$$ kahtusaluse staatus ja teema liigutatud petturite alafoorumisse. K2snakalle ja andu_andu on kinnitajad, kui kunagi peaksid oma rahad tagasi saama. Enne ei tule kasutaja staatuse taastamine kõne allagi.

                          Samuti ootame kasutajalt "$$$" selgitusi, miks ei ole oma kohustusi stakejate ees ja kokkulepet täitnud.

                          Comment

                          • $$$
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1072

                            #73
                            Re: $$$ küsib HU SnG stake

                            Esiteks Stakeja*.
                            Teiseks, kuidas kanda kellegile raha kui sul pole raha? Jah olin loll, et ei läinud esimesel võimalusel miinimumpalgaga tööle, sest mul oli võimalus saada 2x suurema palgaga tööd ja ei tahtnud ennast ära commitida ja nüüd on väga rumalalt asi veninud. Kui kellegil on midagi küsida või rääkida, siis võtke ühendust, saatke foorumis PM (siis saan emaili ja tean siia tulla seda lugema) või helistage, või rääkige msnis kui online olen või rääkige fb jnejne. Vastan alati ja loodetavasti saavad kõik võlad võimalikult ruttu ära makstud. See ei tähenda muidugi, et keegi peaks mind tulevikus stakema vms. Saan aru kui ei usalda, loodetavasti saan ennast tõestada kunagi ja thats that.

                            Comment

                            • $$$
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1072

                              #74
                              Re: $$$ küsib HU SnG stake

                              Ja ma luban, et teen kõik, et kõik saaksid oma rahad võimalikult kiiresti kätte.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #75
                                Re: $$$ küsib HU SnG stake

                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Esiteks Stakeja*.
                                confirm.
                                Ei ole $$$-i stakenud.... aga võlgu on küll

                                Comment

                                Working...