$$$ küsib HU SnG stake - probleemid lahendatud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #46
    Re: $$$ küsib HU SnG stake

    17.maist alates sharkscope ei trackinud enam tilti.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #47
      Re: $$$ küsib HU SnG stake

      Andu ka ei tea endiselt temast midagi:(

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #48
        Re: $$$ küsib HU SnG stake

        No tundub, et siin ei saa muud olla kui, et järjekordne skämm :S

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #49
          Re: $$$ küsib HU SnG stake

          Viimase tegevuse aeg
          08.06.11 15:24

          huvitav, mis temaga juhtus? Ega ta väga midagi scammida ei saanud ju, busto suht. Aga näole võiks küll anda end.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #50
            Re: $$$ küsib HU SnG stake

            mai tea. facebookis kommib küll :S

            Comment

            • Cheating
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2009
              • 447

              #51
              Re: $$$ küsib HU SnG stake

              nimi?

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #52
                Re: $$$ küsib HU SnG stake

                Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                nimi?
                Siinolinimi

                Comment

                • klaabu
                  Räme Fish
                  • Dec 2010
                  • 13

                  #53
                  Re: $$$ küsib HU SnG stake

                  lol, FB sõbralistis tuttav nimi

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #54
                    Re: $$$ küsib HU SnG stake

                    See tüüp mu kaudu mitu korda cashoute teinud...

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #55
                      Re: $$$ küsib HU SnG stake

                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      siinolinimi
                      mis juhtus siis?

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #56
                        Re: $$$ küsib HU SnG stake

                        madis very is mutual friend?

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #57
                          Re: $$$ küsib HU SnG stake

                          naljavend

                          Comment

                          • $$$
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1072

                            #58
                            Re: $$$ küsib HU SnG stake

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            See tüüp mu kaudu mitu korda cashoute teinud...
                            Vabandust, aga mis selle postituse mõtte oli? Ma pole kunagi stake ajal neid teinud.

                            Anduga tahaksin msnis rääkida, ei ole kavas olnud kedagi üle lasta ja ei plaani seda ka tulevikus, Andu saab oma raha kindlasti tagasi.

                            Siia mingit seletuskirja ka ei viitsi kirjutama hakkata, bannige ära kui tahate.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #59
                              Re: $$$ küsib HU SnG stake

                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Vabandust, aga mis selle postituse mõtte oli? Ma pole kunagi stake ajal neid teinud.

                              Anduga tahaksin msnis rääkida, ei ole kavas olnud kedagi üle lasta ja ei plaani seda ka tulevikus, Andu saab oma raha kindlasti tagasi.

                              Siia mingit seletuskirja ka ei viitsi kirjutama hakkata, bannige ära kui tahate.
                              Lahe vend oled. Kaod ära kuuks ajaks ja siis ütled, et mai hakka midagi seletama bannige ära kui tahate.
                              Võiksid ikka kirjutada kui siin teema juba on, et mis juhtus siis? Kui bustosid oma limiidis siis sai võlgne ju midagi ?

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #60
                                Re: $$$ küsib HU SnG stake

                                panen tähele, et enamus selliseid asju juhtub just 90-93 aastal sündinud inimestega juhus?

                                Comment

                                Working...