$$$ küsib HU SnG stake - probleemid lahendatud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #31
    Re: $$$ küsib HU SnG stake

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    ?
    ?

    stake diilist.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #32
      Re: $$$ küsib HU SnG stake

      mingi update oleks hea jep :D

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #33
        Re: $$$ küsib HU SnG stake

        Ei teagi kui viisakas oleks öelda, et loodetavasti on siis juhtunud temaga midagi:(

        ilmselt ikka ebaviisakas.
        Samas 3 päeva peale esimest korda küsimist on vähemalt (sisselogituna) foorumis käinud.

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #34
          Re: $$$ küsib HU SnG stake

          61 PuuraidurJohn Estonia 243.0 2 x fav buyin. See on siis leaderboardil saavutatu, väike lisa rakebackile. Mainin juhuks kui keegi ei teadnud.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #35
            Re: $$$ küsib HU SnG stake

            Nimi/mailid/IP-d kõik teada, nii et kui avalikku häbistamist ei soovi, siis soovitan kiiremas korras Anduga ühendust võtta.

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #36
              Re: $$$ küsib HU SnG stake

              isegi kui 4 steiki on positiivse tulemiga olnud, siis lõpuks murdub ka kõige tublim hobune

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #37
                Re: $$$ küsib HU SnG stake

                Ilmselt enamik juba mõtlevad, et nagunii midagi ei juhtu, IP-ban foorumist pohui ja menti ei viitsi nagunii keegi minna.. Ja nii need asjad juhtuvadki

                E: Ei ole kuidagi viidatud teema algatajale, kuna siiski põhjus on teadmata veel.
                Last edited by kjmrc; 21.06.11, 09:13.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #38
                  Re: $$$ küsib HU SnG stake

                  Ma hakkaks kõvasti naerma kui $$$ praegu üle laseb, aga 99% olen kindel, et asjale on mingi põhjendus miks update pole tulnud.

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #39
                    Re: $$$ küsib HU SnG stake

                    17. mai on viimati mänginud, nii et ilmselt suvepuhkus või bustoland.

                    Comment

                    • petteri
                      Jube Noob
                      • Feb 2011
                      • 162

                      #40
                      Re: $$$ küsib HU SnG stake

                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      17. mai on viimati mänginud, nii et ilmselt suvepuhkus või bustoland.
                      Sharkscopest vaatasid seda v? SS ei träki Full Tilti peale 17. maid enam peaaegu et üldse. Loodan ka väga, et asi laheneb.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #41
                        Re: $$$ küsib HU SnG stake

                        Jep sama, mäletan minu esimese HU stake ajal oli tema veel üks steikijaidki ja igatepidi tundub okei peremees. Keegi siit foorumist ei suhtle temaga? Saaks küsida, et mis värk on ja long runis saab asja lahendada isegi ju. Tean isegi seda tunnet ju (if thats the case), et ei julge otsustavalt vastu astuda jamadele, aga kui see esimene samm ära teha ja välja tulla urust hakkavad asjad ka lahenema.

                        Gl $$$

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #42
                          Re: $$$ küsib HU SnG stake

                          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                          Ma hakkaks kõvasti naerma kui $$$ praegu üle laseb, aga 99% olen kindel, et asjale on mingi põhjendus miks update pole tulnud.
                          sama arvamus ka minul.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #43
                            Re: $$$ küsib HU SnG stake

                            A no ta oligi suht bustole lähedal tegelt ju aga ühendust võiks jah võtta vend. ?

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #44
                              Re: $$$ küsib HU SnG stake

                              mis lood asjadega on?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #45
                                Re: $$$ küsib HU SnG stake

                                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                                mis lood asjadega on?
                                mind ka huvitaks?

                                SharkScope näitab seda, et pelas 17.May viimati aga samas 23. may ja 30. may postitas siia veel graafikuid ja asju. Kindel, et ta ei fakenud seda graafikut? Mida tegelt ju sitaks lebo teha.

                                Comment

                                Working...