kas nn ohver kuidagi backis-uppi ka oma süüdistusi? panga väljavõtted jne? praegu võin ma ka öelda, et Kaarel Tarand skämmis mind 1000 EURiga, lubas grindida NL100, aga tegelikult ostis 200 A2 plakatit oma näoga.
no olgem ausad.. Kas ma tõesti hakkaksin mingit siukest storyt lambist välja mõtlema tühja kohapealt?
See 20EUR oli tegelikult ka minu jaoks pohh. Aga kuna siuke alafoorum siin on, siis mõtlesin, et teen teema selle isiku kohta.
Aga igatahes seda teemat lugedes ta võttis minuga ühendust ja ütles, et tahab tagasi maksta raha ja lisas, et kustutaksin Heino Juure nime, et tema ei puutu asjasse. Siis mõtlesin, et okei kui juba tagasi maksis, siis lasen kogu story maha.
Comment