Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR
Vaata postitust #55, kui kogemata üle kiikasid.
Minu teada sellel tüübil pole siin kasutajatki, sina aga suutsid kasutajanime valikul üsna rängalt eksida(ehk pärisnime asemel oleks pokerboy666 teemanimes). Anyway, saan aru, et see kind of erijuhtum, panen teema arutlusele, ole kuuldel.
Vaata postitust #55, kui kogemata üle kiikasid.
Minu teada sellel tüübil pole siin kasutajatki, sina aga suutsid kasutajanime valikul üsna rängalt eksida(ehk pärisnime asemel oleks pokerboy666 teemanimes). Anyway, saan aru, et see kind of erijuhtum, panen teema arutlusele, ole kuuldel.
Comment