MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    KÕIK OK!


    // MUUDKE NIME, et kõik OK
    Last edited by VisaHing; 04.03.11, 09:52.
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #2
    Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

    Okei stori algas sellest, kui msni lisas mind keegi till33@live.com ( Aino Mauritsa nimeline), kes soovis Full Tilt Pokerisse dollareid osta 20 euro eest. Kuna mul swedpank ja tal seb pank, siis otsutasin talle ette käia ja ütles, et kandis raha ära ja homme olemas.
    Ei kahjurõõmutse ega midagi, aga - kas niimoodi jagataksegi raha, et keegi lambikas tuleb msni, räägib mingit mulli ja kohe saab?

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Ta kasutas seal samu e-maile kuid erinevaid kasutajanimesid nagu ntx aino63, svenzaa,
      billaivi
      teisi scammimiseks.
      Ehk siis meie kasutaja daddyduffy kuulub ka sinna kategooriasse! (miks ta, huvitav, endiselt banitud ei ole?)

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Poleks ta üldse mingit Tanel Laasi maininud oleks ma siiamaani siin lahendanud seda jama
      :(

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Ehk siis meie kasutaja daddyduffy kuulub ka sinna kategooriasse! (miks ta, huvitav, endiselt banitud ei ole?)



        :(

        edit:

        Pluss alati saab näiteks tema tüdruksõpra teavitada oma noormehe tegudest, vast hakkab piinlik.

        Comment

        • mcbethk
          Bännitud
          • Oct 2008
          • 687

          #5
          Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

          Tuttavad just pole, aga käisin samas koolis kunagi selle persooniga

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

            Irw.. mingi eriline lõngus ja jorss :D Eisaa ma siiamaani aru miks skämmitakse 10-20 euri :D

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #7
              Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

              10x20 euri on juba 200 euri 20x20 juba 400 jne. kui tal neid kasutajaid nii palju ja enamus ei viitsi pärast selle 20-ne pärast midagi teha. sick aga reaalsus..

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Irw.. mingi eriline lõngus ja jorss :D Eisaa ma siiamaani aru miks skämmitakse 10-20 euri :D
                miks käiakse tööl 3€/h palgaga?

                Comment

                • oTT
                  Jube Noob
                  • Mar 2010
                  • 180

                  #9
                  Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

                  till33 ja Aino Maurits xD

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #10
                    Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

                    ulme, ma ei saa sellest ettekandmise asjast aru, ma ei tee kunagi erandit, alati ootan rahad ära ja ütlen selle kohe alguses, et nii on ja nii jääb ja kõik.. pohhui mis pangas keegi on, oma mure ja viga, enne ei liigu ükski sent kui papp kohal.

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #11
                      Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

                      aga milleks üldse jännata sellise pasaga? ma teen ainult ülekandeid trusted tüübiga ja see ka sellepärast, et ma ei viitsi oodata seda 4 päeva, mis mul muidu läheb. teie aga taote kusagil FTP või starsti softides, kus MB kontot omades ajab läbi 24h-48h. säästate enda aega ja raha.
                      värdjast petturite pärast siin foorumise rahade vahetus ka kinni pandi, sest tekkis liialt palju madalalaubalisi, kes imevad ***** ka 20 euro eest, et saaks tagasi gambeldama.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #12
                        Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

                        See pole ainult siin foorumis nii, see on igal pool nii- internet on teatavasti üle maailma levinud ja kui kuskil on võimalik midagi scammida, siis leidub ka neid kes seda võimalust kasutavad.
                        Tuleb lihtsalt ettevaatlik olla ja mitte tegeleda inimestega kellega sul pole põhjust tegeleda.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #13
                          Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

                          Suht hiljuti saatis siin foorumis mulle mingi tüüp kirja, kus tahtis vist 10 vms $ pacificusse. Ütlsesin, et ok, kui raha on mu Swedi kontol siis kannan ära(enda kursiga muidugi). Peale seda rohkem ühendust ei võetud lol

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #14
                            Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

                            Sellistest kasutajatest tuleks meile kindlasti teada anda, et edaspidi suuremaid probleeme vältida.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: TANEL TAAL SCAMMIS 20EUR

                              Seda minagi.
                              Ta elab Põlvas tegelikult.
                              Uurisin natuke ja mul ta pilt ka olemas nüüd :D



                              :)

                              Comment

                              Working...