Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SIR PINGWIN
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Oct 2010
    • 5

    #1

    Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Diili kestvus: kuni kasum on 800$
    Tuba: FullTilt
    Limiit: Vastavalt bankrollile 80 BI min
    Stake suurus: 300$
    Kasumijaotus: 50/50 + rakeback 50/50

    Plaanis m2ngima hakata MTT max buy in 3.30$ ja KO sng 90Man,ja mängin päevas vähemalt 20 mängu,(iga päev)


    pokkeritubade kasutajad ja tulemused: Fulltilt (vana kasutaja) EntelTentel
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Full Tilt (uus kasutaja) SIR PINGWIN
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    PokerStars (koht kust sai alguse minu kui pokkerimängija teekond)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Et minust endast ka siis natukene,et olen busto 21.a pokkerimängija kes tööle pole läinud ja soov pokkerit mängida on jäänud,aga mida ei ole on Roll,mille üritan siis nüüd siin endale saada,m2nginud olen umb 2.a alguses läks kõik allamäge,ajapikku hakkasid tulema võidud ja asi edenes,cashis olen donk siiamaani,seda mängu ei ole õppinud ja donkan seal tavaliselt enda turniiri,sng võite maha,et saaks rahus magama minna:D eks see bustoks olemise 1 suurimaid põhjuseid ole. Ma ei ole siin foorumis postitusi teinud,ja ei ole ka kuskil mujal pokkeri foorumitest aktiivne,aktiivne ei ole kirjutama,küll aga olen lugema:) pokkeriraamatuid kui selliseid ma otsast lõpuni läbi lugenud ei ole,olen sirvinud ja kõrvataha pannud asju,olen pigem mängu käigus õppinud.
    Mängija teekond algas mul pokerstarsist,kui state vaadata siis seda on seal ka näha.kolisin üle fulltilti,meeldib rohkem kui pokerstars,vähem osalejaid turniiridel ja üldse kuidagi ok on mängida.Esimene FullTilt kontole Pandi Ban ja ma ei saa seda kontot lahti,tegin uue.


    Kuna ma ei ole siin foorumis aktiivne kasutaja,et see on ju mu esimene postitus,siis oleks loogiline kui ma saaksin kokku steikijaga,saadaksin passi koopia,annaksin enda isikuandmed või midagi taolist,et steikijal oleks mingisugunegi kindlus.Elan ise Tallinnas.

    Suudan teha head mängu ja 300 dollariline Roll et mängida/grindida MTT/SNG
    on täiesti piisav ja motiveeriv.soov oleks mängida siis kuni kasum on 800$ ehk siis kokku 1100$ ja loodetavasti siis juba ennem selle aasta lõppu. kuna tulemas on jõulud/sünnipäev/uusaasta On väljaminekuid vaja teha palju, aga hetkel on sissetulekud 0 Siis loodan et leidub keegi kes on steigist huvitatud Täpsemalt saab steigi kokku leppida Steikijaga.Loodan et te mind kõik kohe pikalt ei saada ja leidub keegi kes on steikimisest huvitud! Kui tekib veel Küsimusi siis Ootan küsimusi.

    Jaan
    Last edited by ranka; 11.12.10, 17:53. Põhjus: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

    Algselt postitas SIR PINGWIN Vaata postitust
    Kuna ma ei ole siin foorumis aktiivne kasutaja,et see on ju mu esimene postitus,siis oleks loogiline kui ma saaksin kokku steikijaga,saadaksin passi koopia,annaksin enda isikuandmed või midagi taolist,et steikijal oleks mingisugunegi kindlus.Elan ise Tallinnas.
    Kuna tegu meile täiesti tundmatu inimesega, siis soovitan tungivalt huvilistel midagi sellest tsitaadist välja mõelda. GL

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #3
      Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

      Algselt postitas SIR PINGWIN Vaata postitust
      Kuna ma ei ole siin foorumis aktiivne kasutaja,et see on ju mu esimene postitus,siis oleks loogiline kui ma saaksin kokku steikijaga,saadaksin passi koopia,annaksin enda isikuandmed või midagi taolist,et steikijal oleks mingisugunegi kindlus.Elan ise Tallinnas.
      steikija peaks rolli kaasa võtma kohtumisele onju

      Comment

      • kip
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 256

        #4
        Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

        saatsin PMi

        Comment

        • SIR PINGWIN
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Oct 2010
          • 5

          #5
          Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
          steikija peaks rolli kaasa võtma kohtumisele onju
          See pole ilmselgelt vajalik ju

          Comment

          • SIR PINGWIN
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Oct 2010
            • 5

            #6
            Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

            Algselt postitas kip Vaata postitust
            saatsin PMi
            Saatsin vastuse:)

            Comment

            • SIR PINGWIN
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Oct 2010
              • 5

              #7
              Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

              Stake võetud kasutaja kip poolt:)

              edu mulle:)

              Comment

              • mehumble
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 175

                #8
                Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                Kip on julge poiss. Tore oleks kui võimalikult tihti saaksid oma arengut postitada. Edu minupoolt.

                Comment

                • Äll
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 254

                  #9
                  Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                  edu

                  Comment

                  • Helmps
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 828

                    #10
                    Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                    Jääme lootma parimat(igas mõttes)

                    Comment

                    • kip
                      FPP Pro
                      • Jul 2009
                      • 256

                      #11
                      Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                      noh miks ei mängi ja msnis ei ole, haha sain skämmi VB nii naljakas :D

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #12
                        Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                        lol

                        Comment

                        • fikuuu
                          Grinder
                          • Aug 2009
                          • 663

                          #13
                          Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                          Loodame,et ilmub välja ikka .

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                            PokkeriProde kiireim SCAM :D

                            Comment

                            • armand0
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 358

                              #15
                              Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                              Kui tõesti lasi üle on küll väga kahju.


                              Siin peaks rangemaid meetmeid kasutama hakkama.

                              Comment

                              Working...