Steigitav peaks hetkel foorumis online olema. Eks ootame vastust :)
ma ei tea kas ma olen pime vms aga mina "SIR PINGWIN" kyll online ei näe.. samas vb logis välja juba. Vaatasin ka üle questid.. 1 quest vaatas seda teemat isegi..
Kuna ma ei ole siin foorumis aktiivne kasutaja,et see on ju mu esimene postitus,siis oleks loogiline kui ma saaksin kokku steikijaga,saadaksin passi koopia,annaksin enda isikuandmed või midagi taolist,et steikijal oleks mingisugunegi kindlus.Elan ise Tallinnas.
kas steikija kohtus temaga? sai dokumentide koopiad vms?
Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300
Siin pole midagi.Kui tõesti on ülelask siis IP-d asjad välja ja täie rauaga rsk.
Päris ära kliinib siuke huiamine ikka.Persse kunagi isa pool tööl käies pidin 2-3 nädalat 20-35kg-seid meekorpuseid tassima raskel maastikul,et see 300$ välja teenida.
Enough is enough.
Comment