Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #16
    Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

    I just facepalmed myself

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #17
      Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

      300$ mingi töötu kodaniku jaoks päris norm raha.
      Täiesti sick kui another ülelask.

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #18
        Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

        pole ka imo kui mingeid 1 posti mehi staketakse IMO

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #19
          Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

          Algselt postitas Sass Vaata postitust
          pole ka imo kui mingeid 1 posti mehi staketakse IMO
          Mõnele piisab 1st postist, a mõnejaoks on 1825 ka vähe.
          14 mänguga on vana OPRi järgi ~400$ plussis

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #20
            Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

            kui kindel yldse on et need tema kasutajad on.
            Last edited by Sass; 11.12.10, 17:18.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

              Steigitav peaks hetkel foorumis online olema. Eks ootame vastust :)

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #22
                Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Steigitav peaks hetkel foorumis online olema. Eks ootame vastust :)
                ma ei tea kas ma olen pime vms aga mina "SIR PINGWIN" kyll online ei näe.. samas vb logis välja juba. Vaatasin ka üle questid.. 1 quest vaatas seda teemat isegi..

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #23
                  Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                  Last Activity: 11-30-2010 22:12

                  Hit'n'run.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #24
                    Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                    aa sry, my bad, ma vaatasin valest rohelist märki

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #25
                      Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                      Last Activity: 11-30-2010 22:12

                      Hit'n'run.
                      Kurb kurb...:S.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #26
                        Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                        Kedagi stakeda on juba rohkem -ev kui kasiinos automaadile raha sisse sööta. Kurb indeed.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                          Nüüd aitas. Pean bossdega nõu ja võtame midagi ette. Kasvõi hakkame ise kontrollima dokumente.

                          Comment

                          • $$$
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1072

                            #28
                            Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                            Eino ühepostivennale stake andmine on ikka omaette geniaalsus lol.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #29
                              Re: Otsin stake MTT&SNG Full Tilti

                              Algselt postitas SIR PINGWIN Vaata postitust

                              Kuna ma ei ole siin foorumis aktiivne kasutaja,et see on ju mu esimene postitus,siis oleks loogiline kui ma saaksin kokku steikijaga,saadaksin passi koopia,annaksin enda isikuandmed või midagi taolist,et steikijal oleks mingisugunegi kindlus.Elan ise Tallinnas.

                              kas steikija kohtus temaga? sai dokumentide koopiad vms?

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #30
                                Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

                                Siin pole midagi.Kui tõesti on ülelask siis IP-d asjad välja ja täie rauaga rsk.
                                Päris ära kliinib siuke huiamine ikka.Persse kunagi isa pool tööl käies pidin 2-3 nädalat 20-35kg-seid meekorpuseid tassima raskel maastikul,et see 300$ välja teenida.
                                Enough is enough.
                                Last edited by qbj0hn; 11.12.10, 18:20.

                                Comment

                                Working...