Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #46
    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Algselt postitas Sass Vaata postitust
    vb olen mina jälle retarded v mida iganes.. andke sõimu aga vot mina küll selle postituse sisust praegu aru SIIN TEEMAS ei saanud. Loodan et keegi arvad samamoodi
    Kõige mõistlikum post üldse.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #47
      Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      Ma pole kunagi nendes teemades parastamas käinud, aga ma enam ei suuda lihtsalt.
      HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

      Ja Ranka, mis sa vaevad oma pead. Kui meil siin on nii palju "ballasid" kellele see mõnisada $ on kommiraha mida suvalisele inimesele esimese küsimise peale anda, siis mis see sinu elu peaks häirima? Las rahvas teeb. Pane lihtsalt sellele foorumi osale hoiatus juurde, et stakemine omal riskil ja never look back.
      Ega lolli ei hoia ja sina, või keegi teine adminnidest, ei peaks sellele oma aega raiskama.
      +1

      midagi ei ole teha kui antakse stake esimese posti userile.

      Comment

      • dener89
        Grinder
        • Mar 2009
        • 625

        #48
        Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        +1

        midagi ei ole teha kui antakse stake esimese posti userile.
        see ei muuda fakti,et tegu on vargaga

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #49
          Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

          ma olen igasuguse füüsilise vägivalla absoluutne vastane, aga mõnikord ikka tõesti mingi muu asi ei aita. loodan et ahv saab teenitud karistuse.

          Comment

          • Helmps
            Grinder
            • Oct 2008
            • 828

            #50
            Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

            Jaan, looda et sa mõne pokkerimängija tugeva rusika otsa ei komista.Meil käed tildis vastu monitori sama tugevaks treenitud nagu stallonel ja chuck norrisel.

            Comment

            • kip
              FPP Pro
              • Jul 2009
              • 256

              #51
              Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

              ma ei ütle hetkel midagi kuna pole 100% kindel, et skämmed aga tõenäosus on suur. Stakesin esimese posti kasutajat kuna oli hea tuju ja tahtsin näha kuidas asi kujuneb:D Nägin nüüd vist ära ja ei higista sellepärast aga tahaks kontakti küll saada Jaaniga.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #52
                Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

                Jube rahulikult võtad asja :D.
                Olgu kasvõi steikija big blind 300$,aga raha on raha imo,ning nii ebaausal ja alatul teel seda teenida,et kasutades ära inimeste headust on küll retarded.

                Comment

                • Helmps
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 828

                  #53
                  Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

                  Algselt postitas kip Vaata postitust
                  ma ei ütle hetkel midagi kuna pole 100% kindel, et skämmed aga tõenäosus on suur. Stakesin esimese posti kasutajat kuna oli hea tuju ja tahtsin näha kuidas asi kujuneb:D Nägin nüüd vist ära ja ei higista sellepärast aga tahaks kontakti küll saada Jaaniga.
                  Aga said mõne dokumendikoopia või midagi?

                  Comment

                  • kip
                    FPP Pro
                    • Jul 2009
                    • 256

                    #54
                    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

                    ei saanud.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #55
                      Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

                      "Sir Pingwin" vastav nimi ka. Mind juba häirib see põhimõte, mida mina/meie peame 300$ nimel tegema või vaeva nägema. Tra vastu hambaid. Võiks olla ntx, et stake teema oleks üldse piiratud teatud postituse arvu kasutajale või kasvõi ranka paneb käsitsi load peale. Muidugi kasutajaid on päris palju. Ei kujuta ette muidugi, lihtsalt mõned mõtted.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #56
                        Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        "Sir Pingwin" vastav nimi ka. Mind juba häirib see põhimõte, mida mina/meie peame 300$ nimel tegema või vaeva nägema. Tra vastu hambaid. Võiks olla ntx, et stake teema oleks üldse piiratud teatud postituse arvu kasutajale või kasvõi ranka paneb käsitsi load peale. Muidugi kasutajaid on päris palju. Ei kujuta ette muidugi, lihtsalt mõned mõtted.
                        aga ongi reeglites kirjas ju, et peab olema 500 posti
                        ise ei saagi stake küsida, topic pannakse kinni, aga seekord lihtsalt mõni mode andis loa

                        vähemalt vanasti oli nii

                        Comment

                        • Helmps
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 828

                          #57
                          Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

                          Samas poiss detsembris on mänginud küll http://www.officialpokerrankings.com...FED8F.html?t=2
                          Tra poiss nii kui rolli kätte sai lendas juba esimese turnana 2.2 rushi rebuy peale. Ja mängind on ta küll, aga diili raames kokku lepitud mänge väga vähe :D
                          Aga jah, valus laks.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #58
                            Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

                            Algselt postitas SIR PINGWIN Vaata postitust
                            *olen busto 21.a pokkerimängija kes tööle pole läinud ja soov pokkerit mängida on jäänud,aga mida ei ole on Roll...
                            *cashis olen donk siiamaani,seda mängu ei ole õppinud ja donkan seal tavaliselt enda turniiri,sng võite maha,et saaks rahus magama minna:D
                            *Esimene FullTilt kontole Pandi Ban ja ma ei saa seda kontot lahti,tegin uue.
                            *kuna tulemas on jõulud/sünnipäev/uusaasta On väljaminekuid vaja teha palju, aga hetkel on sissetulekud 0
                            Sellise venna esimene postitus ja saabki raha. Ei taheta dokumentide koopiaid ega midagi
                            Ei midagi isiklikku, kip, aga...
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • kip
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 256

                              #59
                              Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

                              ma ju stakesin aint sellepärast, et see ta essa post ja ma ei lootnudki miljoneid teenima hakata selle stake pealt ja ei nuta raha ka taga, kui on läinud. äkki ilmub veel välja ja kui ei ilmu siis gg ja kogulugu. Rohkem lihtsalt nalja ei tee ja stake ühe posti mehi väga lihtne.

                              Comment

                              • mehumble
                                Jube Noob
                                • Nov 2010
                                • 175

                                #60
                                Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

                                Ma arvan, et sellise mõtlemisega ei jõua kuhugi. Varsti võtavad need ülelaskjad rohkem raha ära kui suudetakse laudades toota. Ja kui sul rahast kahju ei ole, siis ma ei oska küll midagi öelda.
                                Mingid kindlad meetmed tuleks kasutusele võtta. Raha on raha ja lepingut ei ole raske koostada kui seda raha tõesti vaja on. Mingi kuu/kahe/kolme ajaloo väljavõte pokkerisaidilt valgustaks ka palju mis mehega tegu on.

                                Comment

                                Working...