Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Collapse
X
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Arvestades kui hästi sul viimasel ajal läinud on siis oleks võinud need asjad ammu korda ajada. Inimest kellel on vaba raha ja oma võlgu ära ei maksa ei saa mitte kuidagi muutunud inimeseks nimetada.
Sellele vaatama võib võimaluse anda kui kõik oma asjad korda ajab, aga mingeid diile küll teha ei tohiks tulevikus imo.
Comment
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Arvan sama, mis Ghost. Ta võib foorumit külastada, aga mingeid Diile ta enam teha ei tohiks..
Comment
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
mul suht samad mõtted.Algselt postitas fyte Vaata postitustMTTSNG, vahepeal 'ununes' ära, et võõras raha pole ära makstud ja sellele vaatamata hakkasid hoopis teistele steiki pakkuma?

Comment
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Ei ole ma kuhugi kadunud. Mul on sawchrisiga kokkulepe tehtud ja niipea kui see on täidetud, anname sellest siin teada.Algselt postitas fyte Vaata postitustUu, MTTSNG? Varem sa muud ei teinudki kui virisesid oma biitide üle jne, ning nüüd kui keegi reaalselt sult põhjendatud vastukaja ootab sellise teema kohta, siis oled "ära kadunud" kuskile?
DEGEN!
Kui ma sooviks kaduda, poleks ma kontakte võtnud, ega kellegiga üldse midagi arutanud.
Comment
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
kui sa poleks vahele jäänud, oleksid sa ikkagi ju "kadunud" siiamaani ja saw poleks oma raha tagasi saanud, olid selle võla juba enda peas kustutanud ja edasi liikunud ju
Comment
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
kahjuks jäin jah vahele. fak no okk eks ma siis maksan ära selle kui ma juba vahele jäin.. endal ei olnud mõistust peas, et kui asjad endal jooksma said siis kõik oma jamad ära klaarida ja puhtalt lehelt alustada?? never ei oleks keegi oma raha näinud kui sa poleks kontoga vahele jäänud..imo on ikka suur vahe kas tuled ise tagastad võlad ja elad edasi või sind pm sunnitakse selleks või tahad öelda et sa unustasid selle? ok läheb sitasti hetkel siis läheb(paljudel võib seda juhtuda), kuid kui hakkab päike jälle paistma siis võiks ise oma jamad ära klaarida. imo näitab see juba inimese suhtumist.
Vb läksin veits liiale, aga mulle ei meeldi kui inimese kogu suhtumine on vale ja siis ta saab vaat et kiituste osaliseks.
Comment
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Otseselt tegelt ma ei jäänud vahele. Keegi ütles kuskil teemas, et teab kes ma olen ja ma ei eidanud seda, vaid võtsin omaks ja rääkisin rankale kogu loo ära.
Ja ma ei väida, et olen selle kogu loo unustanud, miks ma foorumist eemale jäin.
PS: Ma ei ülbitse vms, aga mis te tahate väita sellega, et kui ma poleks vahele jäänud, poleks keegi oma raha näinud? Kui ma ei tahaks seda nüüd tasuda, siis ma ju lihtsalt ei tasuks seda ka praegu ja kõik. Võiksin ju samahästi uue useri teha, käsi postitada ja arutleda, jne. Ühtegi raha mul kuhugi stake ka hetkel investeeritud ei ole, seega kaotada ei oleks mul midagi.
Comment
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Kuule tropp, sul oli aega küll rahasid maksta ja asju korda ajada siiski ei teinud sa midagi ja kes ütleb, et sa pole teinud juba uut userit ja postitad/ arutled oma käsi siin. pm maksa võlad ära, tõmba leebet siit foorumist ja ela rahulikult kuni vanglani scämmeri elu.Algselt postitas MTTSNG Vaata postitustOtseselt tegelt ma ei jäänud vahele. Keegi ütles kuskil teemas, et teab kes ma olen ja ma ei eidanud seda, vaid võtsin omaks ja rääkisin rankale kogu loo ära.
Ja ma ei väida, et olen selle kogu loo unustanud, miks ma foorumist eemale jäin.
PS: Ma ei ülbitse vms, aga mis te tahate väita sellega, et kui ma poleks vahele jäänud, poleks keegi oma raha näinud? Kui ma ei tahaks seda nüüd tasuda, siis ma ju lihtsalt ei tasuks seda ka praegu ja kõik. Võiksin ju samahästi uue useri teha, käsi postitada ja arutleda, jne. Ühtegi raha mul kuhugi stake ka hetkel investeeritud ei ole, seega kaotada ei oleks mul midagi.
Comment
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Hahaha :PAlgselt postitas flipmachine Vaata postitustKuule tropp, sul oli aega küll rahasid maksta ja asju korda ajada siiski ei teinud sa midagi ja kes ütleb, et sa pole teinud juba uut userit ja postitad/ arutled oma käsi siin. pm maksa võlad ära, tõmba leebet siit foorumist ja ela rahulikult kuni vanglani scämmeri elu.
Anna oma konto nr, saadan sulle psühiaatriravi :D
Comment
TC
Comment