Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Aga niipea kui saan üleelmise Reede rakebacki kätte. Ma rääkisin Chariga just ja ma ei oska kuupäeva lubada kuna mulle ei oska keegi öelda mis kuupäeval see rakeback tagant järgi tuleb. Koguaeg öeldakse, et selle probleemiga tegeletakse jne, aga midagi kindlat lubatud ei ole. Pokkeriprod või Fulltilt vaevalt nüüd kavatseb oma mängijaid kel see rake saamata üle lasta või mis ?
Algselt postitas variatsioon
Vaata postitust

Comment