BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #106
    Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

    Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Oletame, et sul on tripper (võibolla ongi) siis selles suhtes olen tõesti sinuga nõus, et eetlisem on naisele seda peale paaritumist öelda võrreldes sellega kui seda öelda paaritumise ajal.
    Ma arvan, et nii mina kui keegi teine kes seda teemat loeb ei suuda mitte mingit moodi välja mõelda mida sa oma "analoogiatega" öelda proovid.

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #107
      Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Simmo, Karli Kiin ja Madis Erit aka SKM. Kõlab nagu skämm. Vandenõu?
      unustasid ühe kuulsa kelmi (ka tingimisi karistatud) Arnis Vähi, nii et SKAM ongi koos.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #108
        Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

        Ma küll ei tahtnud seda siia hetkel veel panna, aga meh:

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #109
          Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

          mu arust see leht ammu siin juba üleval

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #110
            Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #111
              Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

              haha, "8 inimest märkisid selle meeldivaks" :D, esimest korda näen eestikeelset facebooki

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #112
                Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                Noo ptsi kas nüüd saate ikka aru, et Happy End - ülelend? või hakkab jälle mõni mahhiima logoga tihend oma retardi juttu paukuma ?
                Kle pts,ära karga siin,et r3tard oled seda kinnitasid jällegi!

                Comment

                • -ZZ-
                  Bännitud
                  • Dec 2014
                  • 4

                  #113
                  Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                  Simmo mis värk on?

                  Comment

                  • kallekusta
                    Grinder
                    • May 2012
                    • 603

                    #114
                    Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                    Kle pts,ära karga siin,et r3tard oled seda kinnitasid jällegi!

                    Comment

                    • kn5
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 100

                      #115
                      Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Simmo, Karli Kiin ja Madis Erit aka SKM. Kõlab nagu skämm. Vandenõu?
                      lugesin skype vestlusi ja pidevat jupiti raha juurde küsimist.
                      täpselt samuti mangus kunagi raha Reino Tenor.

                      ja midagi tundus veel tuttav... lõpuks taipasin, et perekonnanimi... Henry-Rein Kielberg ja Reino Tenor mängisid/tõenäoliselt mängivad siiani üksteise kontode alt.
                      kas nüüd on H-Ri noorem vend (või on tegemist sugulasega?) ka punti võetud?

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #116
                        Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                        Mingeid uudiseid?? Said raha lõpuks kätte?

                        Comment

                        • korrastaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2013
                          • 321

                          #117
                          Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                          Võlga maha ei taha müüa? Sellessuhtes selliseid vendi vast ikka leiab, kes heameelega natuke teeniks..
                          Last edited by korrastaja; 23.03.15, 00:42.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #118
                            Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                            Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                            Võlga maha ei taha müüa? Sellessuhtes selliseid vendi vast ikka leiab, kes heameelega natuke teeniks..
                            Väga tahaks, leia mulle mõni ja saad oma protsendi vahelt.

                            Comment

                            Working...