Ma ei tea kui okei see on siin foorumis kerjata aga kui oleks Starsis võimalik laenu teha oleks tore.
Kerjamine
Collapse
X
-
Re: Kerjamine
Kuuldavasti otsib Maxima uusi töötajaid.Algselt postitas badbeat91 Vaata postitustMa ei tea kui okei see on siin foorumis kerjata aga kui oleks Starsis võimalik laenu teha oleks tore.
Comment
-
Re: Kerjamine
Nac vale teemanime valisid, laenu saad mujalt, nagu ntx isepankur.ee või otse sms laenukontorist. Kerjamine on ju raha puhtalt enesele omandamine.
Siin v´õiksid ikka korralikud kerjajad käia, lisaks mainin, et suurem tõenäosus raha saada on ndlv.
Comment
-
Re: Kerjamine
Miks? Rahavahetus on keelatud, see kerjamine.Algselt postitas mikk2468 Vaata postitustban?
Comment
-
Re: Kerjamine
sa ju ei vaheta midagi. annetamine on ikka lubatud juAlgselt postitas camu Vaata postitustMiks? Rahavahetus on keelatud, see kerjamine.
Comment
-
Re: Kerjamine
loe uuesti:DAlgselt postitas udikaz Vaata postitustsa ju ei vaheta midagi. annetamine on ikka lubatud ju
Comment
-
Re: Kerjamine
hahahahhahaAlgselt postitas camu Vaata postitustMiks? Rahavahetus on keelatud, see kerjamine.
Sellel teemal on potentsiaali. Muideks kui kerjad siis peab miskit entertainment valuet ka olema. Mängid kitarri, loed luuletusi või siis näitad oma vigast keha osa (nuuks).
Tõsiselt, kui sa paneksid miski youtube video, kus sa laulaksid meile siis minu taskust tuleks mõni euro välja.
Comment
Comment