Kerjamine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • badbeat91
    Julm Donk
    • Oct 2011
    • 27

    #1

    Kerjamine

    Ma ei tea kui okei see on siin foorumis kerjata aga kui oleks Starsis võimalik laenu teha oleks tore.
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: Kerjamine

    Päriselt oled ka selline?

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: Kerjamine

      Algselt postitas badbeat91 Vaata postitust
      Ma ei tea kui okei see on siin foorumis kerjata aga kui oleks Starsis võimalik laenu teha oleks tore.
      Kuuldavasti otsib Maxima uusi töötajaid.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: Kerjamine

        Pumperil vist pidi raha olema Starsis.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #5
          Re: Kerjamine

          badbeat91 mis su Starsi kasutaja on, postitaks nac.

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #6
            Re: Kerjamine

            Bad beat indeed =)

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #7
              Re: Kerjamine

              ban?

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #8
                Re: Kerjamine

                Nac vale teemanime valisid, laenu saad mujalt, nagu ntx isepankur.ee või otse sms laenukontorist. Kerjamine on ju raha puhtalt enesele omandamine.

                Siin v´õiksid ikka korralikud kerjajad käia, lisaks mainin, et suurem tõenäosus raha saada on ndlv.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #9
                  Re: Kerjamine

                  Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                  ban?
                  Miks? Rahavahetus on keelatud, see kerjamine.

                  Comment

                  • Foux
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 486

                    #10
                    Re: Kerjamine

                    [YOUTUBE]gD3nTcMGkY8[/YOUTUBE]
                    Last edited by Foux; 06.05.12, 18:39.

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #11
                      Re: Kerjamine

                      solid thread, nüüd vaja ainult "peremehed" ja "härrad" üles leida.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #12
                        Re: Kerjamine

                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        Miks? Rahavahetus on keelatud, see kerjamine.
                        sa ju ei vaheta midagi. annetamine on ikka lubatud ju

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #13
                          Re: Kerjamine

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          sa ju ei vaheta midagi. annetamine on ikka lubatud ju
                          loe uuesti:D

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #14
                            Re: Kerjamine

                            OP poolt küll, aga ma pidasin rohkem silmas pumperi postituse lõppu

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Kerjamine

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Miks? Rahavahetus on keelatud, see kerjamine.
                              hahahahhaha

                              Sellel teemal on potentsiaali. Muideks kui kerjad siis peab miskit entertainment valuet ka olema. Mängid kitarri, loed luuletusi või siis näitad oma vigast keha osa (nuuks).

                              Tõsiselt, kui sa paneksid miski youtube video, kus sa laulaksid meile siis minu taskust tuleks mõni euro välja.

                              Comment

                              Working...