Re: Kerjamine
Aeg on nii kaugele jõudnud, et kerjused ei viitsi isegi tänavale enam loivata, vaid teevad netiteel foorumisse teema. Winning..
Aeg on nii kaugele jõudnud, et kerjused ei viitsi isegi tänavale enam loivata, vaid teevad netiteel foorumisse teema. Winning..
TC

Comment