Kerjamine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #16
    Re: Kerjamine

    Aeg on nii kaugele jõudnud, et kerjused ei viitsi isegi tänavale enam loivata, vaid teevad netiteel foorumisse teema. Winning..

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #17
      Re: Kerjamine

      Kui Laas jälle busto saab, siis on threadsaver olemas

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #18
        Re: Kerjamine

        Algselt postitas Supsti Vaata postitust
        Kui Laas jälle busto saab, siis on threadsaver olemas

        Sellel teemal on potentsiaali. Muideks kui kerjad siis peab miskit entertainment valuet ka olema. Mängid kitarri, loed luuletusi või siis näitad oma vigast keha osa (nuuks).
        Pane mõni jalaoperatsioonipilt jälle ja lisaks kaastundele saad seekord $ ka võib-olla:)

        come at me.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #19
          Re: Kerjamine

          Korrektne teema ja hea, et keegi lõpuks selle ära tegi. Enne pidi erinevates teemades ja PM teel nuruma.

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #20
            Re: Kerjamine

            Kuidas ma sain selle veel ära unustada, count at me. Kahe nädala pärast uus opp ja panen mõne pildi siis.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: Kerjamine

              Aastaid tagasi Lenc andis mingile lambi tondile 25$, et ta kirjutaks paberile Lenc ja teeks sellest pilti :D.

              Linki?

              Comment

              • sadakrooni
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 254

                #22
                Re: Kerjamine




                See peaks olema, aga pilt on kadunud vist.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Kerjamine

                  Paksrott, googeldas leiad selle üles. Ühtlasi paksrott on üks populaarsetest võtmesõnadest kuidas meie foorumit läbi google leitakse.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #24
                    Re: Kerjamine

                    Klassika.... :D

                    Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.



                    edit:
                    Kuidas ma saan olla kala kui minu käes on teie raha? - paksrott

                    Last edited by hotcocacola; 06.05.12, 22:39.

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #25
                      Re: Kerjamine

                      postimees.ee esilehel kohe nagu tellitult paar artiklit proffidest täna.

                      Sissesõitnud santijad kahjustavad Tallinna mainet
                      Kerjamine pole keelatud
                      Rootsi ärimees enam turiste Tallinna ei too


                      Proff lunimas Tallinna tänavapildis SCOOP staket. Foto: Scanpix

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: Kerjamine

                        pokkerisheriff, ega sa ajakirjanik ei ole?

                        EDIT: suht hästi kirjutad + nozzu teemas aeled nagu oma naise kõrval.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #27
                          Re: Kerjamine

                          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                          postimees.ee esilehel kohe nagu tellitult paar artiklit proffidest täna.

                          Sissesõitnud santijad kahjustavad Tallinna mainet
                          Kerjamine pole keelatud
                          Rootsi ärimees enam turiste Tallinna ei too


                          Proff lunimas Tallinna tänavapildis SCOOP staket. Foto: Scanpix
                          See sama vend tegigi helikopterit ja ei lasknud mul edasi kõndida, päris räige ikka.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #28
                            Re: Kerjamine

                            Miks Sa molli ei andnud nagu tavaliselt?

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #29
                              Re: Kerjamine

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Miks Sa molli ei andnud nagu tavaliselt?
                              See postitus on ilmselt naljana mõeldud, aga tegelikult mustlastega eriti tark tegu tüli norida pole. Ühele midagi teed, kutsutakse kohe kogu suguvõsa (ehk siis umbes pooled Eestis elavad mustlased) appi.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #30
                                Re: Kerjamine

                                Tulevad ja panevad needuse peale?

                                Comment

                                Working...