Pokerstars bankroll building

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: Pokerstars bankroll building

    Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Pokerstrategy kohta: huvi pärast küsisin supportilt. stardikapitali saab Everesti ja Ladbrokesi
    Kui valida siis kindlalt võtta Ladbrokesi, sest minu teada Pokerstrategy rikub ära rakeback kontod. Everesti küll rakebacki ei saa, sest seal VIP levelite süsteem aga mitte kunagi ei tea, sest leidub inimesi, kes pakuvad ka kõige utoopilistemastesse kohtadesse RB-d.

    Ladbrokes on MG üks osa ja isegi kui rakeback konto sellega ära rikutake aga MG meeldib saab alati mõne teise MG skinni valida, kus on ka RB olemas.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #47
      Re: Pokerstars bankroll building

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Mis selle "põhimõtte" point on? Et teistele rääkida, et ei olegi degen, kes enne võitmisi tegi loendamatuid deposiite, mis auku kadusid? Mulle tundub, et selline mõtteviis on neil inimestel, kes pole veel täielikult veendunud, kas see pokker on ikkagi õnnemäng või mitte ja siis sellepärast ei taha ka oma raha sisse panna. Vastasel juhul ei ole ju mitte mingisugust mõtet aega raisata freerolle/20c turnasid mängides, sest nt nl2-10 on üpris sarnase tasemega ja kergesti biiditavad. Depodes nt 50 buyini nl2 jaoks, on üsna kindel seljatagune ja mingi 5bi downer vm ei pane enesekindlust kõikuma.
      Üldse ei nõustu.Väga paljudel on selline mõtteviis, et oma raha pokkerisse ei pane.
      Et teistele rääkida, et ei olegi degen
      Mis jutt see nüüd on kui teiste arvamus Sul nii korda läheb siis pokkerit küll mängida ei tohiTõsi praegu on ikka kuradima raske mitte oma raha sisse pannes korralikku bankrolli ehitada .Ja kust läheb piir mitte oma raha kaotamisel.Kui oled kõvasti võitnud ja bankrolli kasvatanud ja järsku enam ei biidi kas siis on ikka enda raha kaotamine a la privador looolz

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #48
        Re: Pokerstars bankroll building

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Kui valida siis kindlalt võtta Ladbrokesi, sest minu teada Pokerstrategy rikub ära rakeback kontod. Everesti küll rakebacki ei saa, sest seal VIP levelite süsteem aga mitte kunagi ei tea, sest leidub inimesi, kes pakuvad ka kõige utoopilistemastesse kohtadesse RB-d.

        Ladbrokes on MG üks osa ja isegi kui rakeback konto sellega ära rikutake aga MG meeldib saab alati mõne teise MG skinni valida, kus on ka RB olemas.
        Pokerstrategy annab ise ju 27%. vähemalt tilti küll andis varem. see ei ole küll niipalju kui afflited pakuvad aga algajale kes hakkab sellest 50$ üles grindima peaks see sobima küll.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: Pokerstars bankroll building

          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
          Pokerstrategy annab ise ju 27%. vähemalt tilti küll andis varem. see ei ole küll niipalju kui afflited pakuvad aga algajale kes hakkab sellest 50$ üles grindima peaks see sobima küll.
          FTP 27% oli kõikidel standard.

          edit: aga nagu mainisin ma tea PStrat.com poliitikat. lihtsalt ültesin, et vaadake et rb oleks korralik kui ei ole siis võttak konto, kus on hiljem alternatiivid.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #50
            Re: Pokerstars bankroll building

            selvää.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #51
              Re: Pokerstars bankroll building

              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
              Üldse ei nõustu.Väga paljudel on selline mõtteviis, et oma raha pokkerisse ei pane.Mis jutt see nüüd on kui teiste arvamus Sul nii korda läheb siis pokkerit küll mängida ei tohiTõsi praegu on ikka kuradima raske mitte oma raha sisse pannes korralikku bankrolli ehitada .Ja kust läheb piir mitte oma raha kaotamisel.Kui oled kõvasti võitnud ja bankrolli kasvatanud ja järsku enam ei biidi kas siis on ikka enda raha kaotamine a la privador looolz
              See ei ole mingi argument, et "paljud inimesed teevad nii.."
              Ega obv selline asi on igaühe enda otsustada, kuid ma lihtsalt räägin, et ratsionaalsem on ikkagi ise investeerida veits ja seeläbi säästa enda aega sandikopikate peale mängimata jättes.

              Comment

              • Kosmonaut
                Grinder
                • Feb 2010
                • 584

                #52
                Re: Pokerstars bankroll building

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                Pokerstrategy annab ise ju 27%. vähemalt tilti küll andis varem. see ei ole küll niipalju kui afflited pakuvad aga algajale kes hakkab sellest 50$ üles grindima peaks see sobima küll.
                27% oli jah FTP RB. Nad ikka annavad teistesse kohtadesse ka RB - ladbrokes on 30% (st seal on kirjas max 30% - pole täpselt uurinud, mis selle jaoks teha vaja).
                Ja see et oma raha ei investeeri - minul pokkeriga alustades polnud küll isu 1k+ eeki panna pokkerisse (mida ma polnud kunagi mänginud) ja proovida alustada ilma mingi õpetuseta (ilma sissetulekuta inimesele on see päris suur raha).

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #53
                  Re: Pokerstars bankroll building

                  Ma ei tea, aga ma saan aru, et on trendikas öelda, et ma pole pokkerisse sentigi pannud. See oht, et hakkad järjest bi tegema, kui esimene deposiidii bustosse läheb, siis see näitab juba nõrkust
                  Ma olen aprillis starsi teinud 3-4 deposiiti ja kõik bustoks läinud, nüüd nagu aitab mõneks ajaks...ei tunne mingit tunnet,et peaks nüüd hullu hakkama panema.

                  Comment

                  • K2okfor_Mey
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2012
                    • 429

                    #54
                    Re: Pokerstars bankroll building

                    Soovitan ka 100 usdi kanda ja proovida 6 players sng-sid 1 usdise sisseostuga. Seal saad tunde kätte, mis kaarte kelle vastu mängida ning mida üldse mängida ja millal. Õpid positsioonist varastamist ja pooltugeva kätega ülevarastamist jne samuti saad seal üsna ruttu HU kogemuse kätte. Starsis on algaja õnn täitsa olemas nagu ka bad runid mis võivad kesta 10neid sngsid 45 playersi etc- sng puhul.
                    Teine asi mida ma soovitaks õppida õiget mängu ja mitte niivõrd mõelda esialgu rahale sest teenistus saab sul isegi hea mängu puhul olema väga väike. MTTsid kindlasti ei soovita mängida algul minimaalne, mis peaks olema ca 200 sisseostu MTT puhul tagavaraks ja SNG del ca 100, et saaks mängida head mängu rahale mõtlemata ja kartmata bubleks jäämist.
                    Igatahes, eda ja kannatust bänkrolli kasvatamisel!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: Pokerstars bankroll building

                      Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                      27% oli jah FTP RB. Nad ikka annavad teistesse kohtadesse ka RB - ladbrokes on 30% (st seal on kirjas max 30% - pole täpselt uurinud, mis selle jaoks teha vaja).
                      Ja see et oma raha ei investeeri - minul pokkeriga alustades polnud küll isu 1k+ eeki panna pokkerisse (mida ma polnud kunagi mänginud) ja proovida alustada ilma mingi õpetuseta (ilma sissetulekuta inimesele on see päris suur raha).
                      1000 EEK'i (~$100) deponeerides ei pea kõike maha mängima. Iga 100 või 200 EEKi ($10 või $20) pärast vaata oma mäng üle ning mõtle sügavalt. Kui pool raha otsas siis peaks juba mõtlema tõsiselt, kas pokker on sinu jaoks või mitte. Kui kõrvale vaadata videosid (DC videosid saab näiteks täiesti tasuta 14 päeva triali süsteemi ära kasutades),lugeda kõike kättesaadavaid ja usaldusväärseid materjali ning kui peaksid 1000 EEK ikkagi kaotama (vaadates ka EV graafikut jne.) siis pokker ei ole ilmselgelt sinu jaoks. Suht odav õpe.

                      Muidugi tasuta $50 saamine on tasuta raha ja seda ei hoita ka nii hästi.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #56
                        Re: Pokerstars bankroll building

                        Muidugi tasuta $50 saamine on tasuta raha ja seda ei hoita ka nii hästi.
                        IRW, mina sain selle kätte, lendasin nagu boss ikka nl25 lauda kohe ja ülla ülla ei võitnudki.

                        Comment

                        • Kloonike
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 898

                          #57
                          Re: Pokerstars bankroll building

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          1000 EEK'i (~$100) deponeerides ei pea kõike maha mängima. Iga 100 või 200 EEKi ($10 või $20) pärast vaata oma mäng üle ning mõtle sügavalt. Kui pool raha otsas siis peaks juba mõtlema tõsiselt, kas pokker on sinu jaoks või mitte. Kui kõrvale vaadata videosid (DC videosid saab näiteks täiesti tasuta 14 päeva triali süsteemi ära kasutades),lugeda kõike kättesaadavaid ja usaldusväärseid materjali ning kui peaksid 1000 EEK ikkagi kaotama (vaadates ka EV graafikut jne.) siis pokker ei ole ilmselgelt sinu jaoks. Suht odav õpe.

                          Muidugi tasuta $50 saamine on tasuta raha ja seda ei hoita ka nii hästi.
                          Mul läks 40k eeku enne kui võitma hakkasin :D Esimene kord mängima hakates tahtsin depoda $50, kuid miinimum oli $100 vist, sealt tuli chasing losses ja nii ta läks (8 kuud hiljem olin pro). Pokerstarsi ei biidi korralikult tänase päevani, algajal ka kindlasti ei soovitaks seal alustada, liiga nüri grind. Parem kuskil urkas fishe koorida ja rolli kasvatada.
                          Last edited by Kloonike; 23.04.12, 00:19.

                          Comment

                          • Fuzzy
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2010
                            • 452

                            #58
                            Re: Pokerstars bankroll building

                            No vot, sina said proks, aga mõni depob sama palju, proks ei saa, teeb rigged teema mõnda foorumisse ja hakkab palgast võlgu tagasi maksma.

                            Comment

                            • vilistaja
                              Jube Noob
                              • Nov 2009
                              • 148

                              #59
                              Re: Pokerstars bankroll building

                              Nii vahepeal igasuguseid tegemisi olnud, peamiselt see, et kool vajab lõpetamist ning mänguaega suht vähe selle kõrvalt olnud. Nüüd kuu aega möödas ja minu 15$ on saanud 0,50$ turbo 45 MEN sngsid mängides vaikselt 40$, ise olen rahul arvestades tunde mida mängimiseks kasutanud olen.
                              Sellest ka veel, mis on saanud minu Labrokersi stardi kapitalist, alles seda 35$ ja seal toas ma küll ei kujuta ette kuidas seda üles mängida. Tubades mängijaid ei ole, FR cash ei taha kuidagi istuda ja need 1 laua sng 20% rakeiga ei taha ka toita. Hetkel katsungi iga päev seal mõned 1 lauakad mängida ja sellega hoida Pokerstradegy silver staatust, et teha kaasa sealsetel live coaching sessionitel ja põhjalikumaid materjale uurida. Seda rolli katsungi edaspidi seal selleks hoida.

                              Aga tekkinud üks küsimus veel:
                              Kuidas on kõige parem hankida endale Holdem manager?
                              Oma proovi versiooni võimalused kasutasin kunagi pokkeri algusaegadel ära, aga tundub et vajalik asi ikkagi. Praegu mängin ilma igasuguste abivahenditeta ja saan ka hakkama, kasutan ainult märgistusi, et kes palju laudu mängib ja kui mõni minu jaoks eriline koht tundub (Eriti light all-in PF vms.) märgin notei.

                              Kas Holdem manageril on mingi hea võimalus seda niisama saada või kõige arukam lihtsalt võtta ja micro stakes oma lihtsalt ära osta?

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #60
                                Re: Pokerstars bankroll building

                                Soovitaks ära osta jah micro , need diilid ,et ala saad tasuta kui gened rake ei ole väga kerged micro mängijale. Jätad 2 nv joomata ja saadki endale HEM i :P

                                Comment

                                Working...