Re: Pokerstars bankroll building
Need 4 tuba kus eestlased mängida legaalselt võivad ei kotti neid pakkujaid ültse,ausalt öeldes keegi minu arust ei annagi nendesse tubadesse seda bankrolli(ainuke kuhu kunagi pakkuti oli PS )
Algselt postitas Poke
Vaata postitust
Comment