- Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -
Collapse
X
-
-
Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -
Tal pole midagi näidata, sest ta pole päris inimene (nimetatakse trollmaster'iks).Algselt postitas udikaz Vaata postitustei usu et ta põeb...lihtsalt sa oled liiga wierd kuju ja huvitud alati teistest. näita mis sinu graafik ka endast kujutab...
Comment
-
Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -
kohe näha,et mees mängib võidu peale :DAlgselt postitas Koit Vaata postitusthttp://img192.imageshack.us/img192/9273/febc.png
märtsi eesmärk oleks rohkem mängida
Comment
-
Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -
veebruaris v6itjaid napib. ons p6hjus 29s kalendripaevas v6i millegis muus? miks endiselt ei avaldata graphe kus raha p6letatakse?
Märtsi eesmärgid:
[ ] 3 kommentaari
Comment
-
Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -
lol, sassis? jood?
kysisin asjalikud kysimused ja eeldasin viisakaid vastuseid.
head 66d.
Comment
-
Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -
Mina võin rahapõletamise graafiku panna. Kuristik nl50/100, edasi nl50 6max.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment

Comment