- Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #46
    Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    igati solid graafik ju. ei saa aru, miks sa pead niimoodi põdema kui uuritakse, et kuidas seis on peale eelmise aasta lõpu downswingi.

    Comment

    • Foux
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 486

      #47
      Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
      ei usu et ta põeb...lihtsalt sa oled liiga wierd kuju ja huvitud alati teistest. näita mis sinu graafik ka endast kujutab...
      Tal pole midagi näidata, sest ta pole päris inimene (nimetatakse trollmaster'iks).

      Comment

      • makz
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 428

        #48
        Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

        Pool kuud sai alanud semestri puhul tsüklis oldud, nii et volüümiga ei jäänud rahule. Asi seegi.
        e: eelmine kuu oli tugevalt üle ev, ei kurda.

        Comment

        • Koit
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 495

          #49
          Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -



          märtsi eesmärk oleks rohkem mängida

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #50
            Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

            Algselt postitas Koit Vaata postitust
            http://img192.imageshack.us/img192/9273/febc.png

            märtsi eesmärk oleks rohkem mängida
            kohe näha,et mees mängib võidu peale :D

            Comment

            • Koit
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 495

              #51
              Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

              nittimisest on asi kaugel jep

              Comment

              • MagicFriend
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 369

                #52
                Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                veebruaris v6itjaid napib. ons p6hjus 29s kalendripaevas v6i millegis muus? miks endiselt ei avaldata graphe kus raha p6letatakse?

                Märtsi eesmärgid:
                [ ] 3 kommentaari

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #53
                  Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                  maybe sellepärast et sinusugused trollid ei saaks kahjurõõmu tunda ?

                  Comment

                  • MagicFriend
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2010
                    • 369

                    #54
                    Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                    lol, sassis? jood?

                    kysisin asjalikud kysimused ja eeldasin viisakaid vastuseid.
                    head 66d.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #55
                      Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                      Mina võin rahapõletamise graafiku panna. Kuristik nl50/100, edasi nl50 6max.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      Working...