Algselt postitas andu_andu
Vaata postitust

Tegelt olen väga rahul selle kuuga, sest mängisin kuu lõikes kõvasti rohkem kui seda varem olen teinud ja nagu ikka kombeks, alla EV joostes näitame ka EV joont, muidu keegi ei usu, et biidib juuu( eelmine kuu jooksin sitaks üle EV
). Boonustega tuli mingi $10k peaaegu niiet päris nälga ei jää siiski
Märts:
[ ] korralik volüüm
[ ] Lugeda fasttracki uued postid läbi ja midagi uut õppida
+ omal käel ka targemaks saada
[ ] pokkeri eestikatel midagi kotti panna
[ ] ülikoolis edukalt kevadsessioon läbida
Märtsi viimane nädal Soome Taivalkoskisse lumelaualaagrisse nädalaks.









Comment