- Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #1

    - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    E Veebruar:
    [x] lots of grinding
    [x] profit
    $0.24/hour
    Tegelt olen väga rahul selle kuuga, sest mängisin kuu lõikes kõvasti rohkem kui seda varem olen teinud ja nagu ikka kombeks, alla EV joostes näitame ka EV joont, muidu keegi ei usu, et biidib juuu( eelmine kuu jooksin sitaks üle EV ). Boonustega tuli mingi $10k peaaegu niiet päris nälga ei jää siiski


    Märts:
    [ ] korralik volüüm
    [ ] Lugeda fasttracki uued postid läbi ja midagi uut õppida
    + omal käel ka targemaks saada
    [ ] pokkeri eestikatel midagi kotti panna
    [ ] ülikoolis edukalt kevadsessioon läbida
    Märtsi viimane nädal Soome Taivalkoskisse lumelaualaagrisse nädalaks.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja kuu saigi läbi mu jaoks, kuna siin kell 20:32. Enamus mänge mängitud viimase nädala jooksul. Tais-Singapuris mängida eriti ei saanud kuna halb net ja suur pidu, siin paar päeva linnaga tutvunud.

    [ATTACH=CONFIG]222[/ATTACH]

    Cashis kaotasin kuu alguses 1kn-lis kahe käega $2000 ja täna avastasin, et isegi selle olen plussi saanud:)
    Märtsis eesmärgiks esimese 16 päevaga 3000 mängu ja siis 20 päevane puhkus filipiinidel/bangkokis ja ehk kusagil veel.
    Lisatud failid

    Comment

    • jarlop
      FPP Pro
      • Sep 2009
      • 241

      #3
      Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -


      mõnus kuu oli

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #4
        Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -


        NL5 :(

        Comment

        • Karelkorm
          Grinder
          • Nov 2009
          • 856

          #5
          Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -



          Väga laisk kuu. Märtsis proovin üle 120h kirja saada, mis oleks ka uus rekord.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

            Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust

            NL5 :(
            Winningseid küll pole eriti, aga ilus vaadata kuidas kõik micros ei niti vaid mõni võtab non-showdowniga ka :)

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7
              Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              HEM-i graafikut muidugi ei pane Andu mainitud põhjustel:-)
              Tegelt tuleb veel mõned mängud teha, et platinumstar kätte saada, aga liiga ilus lõpp praegu graafikul, et mitte postitada.

              Märts:
              [ ] 1500+mängu
              [ ] võtta shot 100$ mängudesse
              [ ] profit

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #8
                Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #9
                  Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                  Kuu esimene pool...
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  ja teine pool...
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Sain rb, täpselt ei tea palju aga nl10-sse jõudsin, mis oli ka eesmärk.
                  Mänguline kasum on täielik fail.
                  Ühelt turnalt hittisin 55 eurikut, mis andis ka rollile jõudu juurde.
                  Märtsi eesmärk jõuda nl20-sse, kui mindset peab, sest sellega on Veebruari teises pooles probleeme olnud.
                  Märtsis katsun nike'i logo graafiku kaudu luua.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10
                    Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                    Pool kuud~ mängisin donkamente, rebuyd panevad mööda veits, tegelik kasum on 959$.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Siis nädal aega ei mänginud mitte midagi ja viimased nädal aega mängisin NL25HU.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    +rb 288$ hu-st.

                    Kokku 1751$.

                    Järgmised 3 kuud pole plaanis pokkerit mängida enam (kui siis vahel HU-d merges aga mitte mingit volüümi), kui reisilt tagasi jõuan siis mängin HU-d edasi arvatavasti. Donkamente igatahes ei puudu enam, viskas siukse kopa ette ikka see öine eluviis ja swingimine. Mõnus ikka hommikul luugid lahti teha.
                    Last edited by qbj0hn; 29.02.12, 20:46. Põhjus: märkasin, et postitasin eilse seisuga graafiku kui konto seisu vaatasin. fixed.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #11
                      Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                      Algselt postitas jarlop Vaata postitust

                      mõnus kuu oli
                      rofl, wow.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #12
                        Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                        Reaalsuses on puudu graafikult ~30k kätt sitta jooksu.
                        NL20


                        + €100 deposiit boonust
                        + €60 RB

                        Kokku: €845

                        Märtsi eesmärgid:
                        40K kätt
                        Vaadata mõned pokkerialased videod
                        NL50 liikuda ja ennast mugavalt sisse seada
                        Last edited by kjmrc; 01.03.12, 15:53.

                        Comment

                        • Fuzzy
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2010
                          • 452

                          #13
                          Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                          Polnud aega palju mängida.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #14
                            Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                            Comment

                            • subtiiter
                              Julm Donk
                              • Jan 2010
                              • 53

                              #15
                              Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                              Alustasin 6 veebruaril mängimist. Kandsin $50 sisse ja alustasin NL2. Nüüdseks olen jõudnud NL25.

                              405 + 60 boonuseid + 8 turniirid = $473

                              MÄRTS:
                              [ ] First Deposit Bonus täies osas lahti mängida
                              [ ] Vähem spewida ja NL25 hakkama saada

                              Comment

                              Working...