- Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IsandJoberst
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 326

    #16
    Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -



    Cash: 929.31$
    Boonused ja rb: 280.22$
    Turnad: 292$
    Kokku: 1501.53

    Märtsi eesmärgid:
    Mängida rohkem nl20/nl30 kui nl10t
    Cashi profit üle 1k$

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #17
      Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

      Ranka ütles, et retarded gamblerid panevad üles aint võitvaid graafikuid. Siin see siis lõpuks on.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #18
        Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -



        pluss 2x50$ stellarid. kokku siis 2246$.

        märtsi eesmärgiks oleks ehk natuke vähem laiselda ja vahelduseks 30k kätt ära mängida.

        Comment

        • isutuba
          Grinder
          • Sep 2009
          • 633

          #19
          Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

          Veebruari eesmärk 1500€ profit <fail ,põhjuseks siis arvatavasti ,et ma plaanisin kuu algul nl20 liikuda aga pole seda teinud + kuu viimasel poolel sai ikka liiga vähe mängitud,sai veel eesmärk tehtud seoses depo boonusega 90p ja 4725€ reiki,jällegi kuna pole viimased pool kuus eriti mänginud olen ka boonusest kõvasti maas aga loodan selle aja tasa teha liikudes nl20,30 kui see ültse kunagi juhtub.Mingi mindfuck on kah küljes viimased nädalad ,et lihtsalt ei taha või ei suuda neid laudu lahti teha ja grindima hakkata,nagu oleks midagi targemat teha kui raha printida<<<FAIL

          Kuu profit:943€ +rb tulemas u 200€

          Märtsi eesmärgidrofit 2000€ ja kuu lõpuks nl50 rex + lugeda üks mindset raamat..
          E:eesmärgid ikka kõrgele seada et oleks moti mängida,mida praegu absoluutselt pole.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #20
            Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

            veebruar mitte gamblida valedes mängudes/limiitides kasumit maha
            juua maha kuu lõpus 10% rollist mitte 70%
            nagu ikka midagi ei saanud tehtud. Aga väga vähe jäi puudu oleks 28 päeva olnud siis oleks olnud ok aga täna tiltasin/gamblisin vales limiidis mängus suht pool kuu kasumit maha ülejäänu kulus kuhugi mujale.

            märtis eesmärgid:
            100h mängu
            Ainult holdemit (mõned käed omahas ei lähe arvesse kui üle nl50 ei kipu)
            no fk cashouts

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #21
              Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

              Veebr...lõpp tundub väga retarded.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              +turna mini-hitid

              Märtsi eesmärgid:


              [ ] 150h mängu (
              [ ] Õppida veel rohkem
              [ ] Sporti teha veel rohkem
              [ ] 50k+ kätt
              [ ] Teha head mängu (nimetatakse A-gameks)
              Last edited by Priidix; 29.02.12, 23:08.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #22
                Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                Mis limiit Priidix?

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #23
                  Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                  Uuendasin pilti

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #24
                    Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    Ranka ütles, et retarded gamblerid panevad üles aint võitvaid graafikuid. Siin see siis lõpuks on.
                    Sama teema, aga ma olen nii retarded, et pole isegi graafikut. Kusagil $4k, suures enamuses MTT'dest. HU'd näppisin vähe.

                    Eesmärgid
                    [ ] 2500 hyperit
                    [ ] max 3 päeva turniire (kuigi toidavad hästi)
                    [ ] 2h õppida iga päev enne mängu
                    [ ] alkoholi max 2'l päeval
                    [ ] jõuda FC Pokkeriprod mängudele ja kainelt

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #25
                      Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #26
                        Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #27
                          Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                          mõni mees on jaanilaupäevaks SNE. Sick grinder, gl !

                          Comment

                          • raaids
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 606

                            #28
                            Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -



                            Uploaded with ImageShack.us

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #29
                              Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                              Ment52 - kui eelmine kuu tuli 160k VPP siis palju see kuu tuli? Tunduvalt rohkem on NL400 ja Nl600.
                              btw Very Nice :)

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #30
                                Re: - Veebruari tulemused / Märtsi eesmärgid -

                                võiks panna endale aasta 2013 eesmärgiks mängida aasta peale sama palju käsi kui ment52 kuus, aga ma failiksin juba eos. väga kade olen (heas mõttes), et inimesel on viitsimist ja distsipliini sellist volüümi lasta.

                                Comment

                                Working...