~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Roomet
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 211

    #106
    Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

    Just hästi kukkus välja imo. wp

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #107
      Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

      17 posti on sul seal.

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #108
        Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

        cash nl 10,järmisest nädalast nl20

        Comment

        • MTTSNG
          Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
          • Sep 2011
          • 621

          #109
          Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          17 posti on sul seal.
          No siis panin küll väga puuse oma arvuga mida pakkusin. Anyway siiski grindi ajal ma tegelikult ei hoida ühtegi neti lehe lahti :P

          e: tümmi kuulate sessi ajal, või see vaikima pandud? Mul käib tümm endal koguaeg
          Last edited by MTTSNG; 04.02.12, 19:33.

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #110
            Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            17 posti on sul seal.
            alaska - 1 : MTTSNG - 0

            Comment

            • MTTSNG
              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
              • Sep 2011
              • 621

              #111
              Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

              IMO on vaadata huvitav biite ala nelik v Royal ja sinnakanti asjad.. aga AA v KK pf all in river K, ei paku pinget :P

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #112
                Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                IMO on vaadata huvitav biite ala nelik v Royal ja sinnakanti asjad.. aga AA v KK pf all in river K, ei paku pinget :P
                mhm, confirmed asdfgh regularina kinnitan, et AJ vs KQ turniiri algusfaasis kotti saamist pole fun lugeda.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #113
                  Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                  Solid OT, aga tildi thread on ikka pigem enda välja elamiseks vahel kui katus päris ära sõidab, mitte teistele silmailu pakkumiseks :)

                  Comment

                  • anatoli grinder
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2010
                    • 337

                    #114
                    Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                    Solid OT, aga tildi thread on ikka pigem enda välja elamiseks vahel kui katus päris ära sõidab, mitte teistele silmailu pakkumiseks :)
                    ok

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #115
                      Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                      Sheriff kas sa jõid koolipidudel GIN-i ja loopisid tagumises pingis nätsupallidega nohikuid?

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #116
                        Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                        Sheriff kas sa jõid koolipidudel GIN-i ja loopisid tagumises pingis nätsupallidega nohikuid?
                        ei.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #117
                          Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                          Sheriff leveldab teid kõiki ju.

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #118
                            Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                            Sheriff kas sa jõid koolipidudel GIN-i ja loopisid tagumises pingis nätsupallidega nohikuid?
                            Pretty sure sheriff on üks maailma kõige korralikum inimene kes pole elujooksul ühtegi talle seatud reeglit rikkunud.

                            Srs

                            Comment

                            Working...