~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #76
    Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

    väga feil kuu tulemuste suhtes, aga sain endal paar asja pokkeris läbi mõelda ja uued eesmärgid pandud. mis on mindseti ja muu mõttes hea
    cash
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    husng
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    muud donkamised, 6-max ht, mingid mttd jm pask
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    + 5-card draw'd tegin ka :P

    kokku peaks tulema +$8 ning 2 stellarit (+$20).

    veebruari plaan:
    aint turbo husng
    rolli olemasolul hucash
    a-game
    poker mindset läbi lugeda
    Last edited by nikitheone; 01.02.12, 06:51.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #77
      Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

      harryahven, mis limiiti sa trios mängid? Vaatasin, et Su nimi ka vedeles rake race edetabelis :P

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #78
        Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

        nl50 enamjaolt

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #79
          Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          nl50 enamjaolt
          Kuidas volüüm? Ja palju laudu korraga?

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #80
            Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

            ei kasuta eriti hemi, a pakun, et 30k käsi ikka kuus ja 4-6 laual

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #81
              Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

              Ja 13k punkte? Päris korralik, ise lasin nl20 terve kuu, ka 30k käsi ja 6 laual, ja punkte ainult mingi 3.2k :D
              Tuli meelde, et punktid nullitakse ära uuel kuul, läksin kiiresti sisse ja olid veel alles õnneks täna :D Regasin kiirelt turniiridele ära. :D

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #82
                Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                vahel nl100 ka sisse, aga irl vaja ju raha põletada niiet püsima pole veel jäänud, peaks ühe kaine säästu kuu tegema mingi aeg

                Comment

                • rrrr
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 904

                  #83
                  Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                  PS HT HUSNG $3,5 ja $7. Pean ikka punase joone ka panema...

                  Comment

                  • IsandJoberst
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 326

                    #84
                    Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~



                    Cash:857$
                    Boonused ja rb:360$
                    Starsi donkamine:60$

                    Kokku:1277$


                    Veebruari kuu eesmärk:
                    Profit 1500$

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #85
                      Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                      PTR pole viimased päevad küll jälle uuendanud, aga selline tulemus ka siis:

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #86
                        Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                        Panid tabeli kinni, foorumis ikka kõvad grinderid, üks paneb mikros kinni, teine omahas jne :)

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #87
                          Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                          Back to Mcdonalds.
                          Kuu keskel võtsin coachi..

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #88
                            Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Sisuliselt olen Starsile tänu võlgu selle graafi eest, terve eelmise aasta viimase poole olin kaotav rex cash-is, tõsi küll RB ja boonustega plussis, aga mänguliselt kõvasti miinuses. Tänu sellele RB muudatusele enam cashi ei võimaldanud mängida, võtsin mõned raamatud, SNG-d ja olen tulemusega rahul.

                            Võimalik et sample alles väike, aga lootust on ja veebruarilt loodan sama head jooksu.

                            Comment

                            • oohoh
                              Grinder
                              • Oct 2009
                              • 547

                              #89
                              Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                              Mis turnad konkreetselt?

                              Comment

                              • raaids
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 606

                                #90
                                Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Sisuliselt olen Starsile tänu võlgu selle graafi eest, terve eelmise aasta viimase poole olin kaotav rex cash-is, tõsi küll RB ja boonustega plussis, aga mänguliselt kõvasti miinuses. Tänu sellele RB muudatusele enam cashi ei võimaldanud mängida, võtsin mõned raamatud, SNG-d ja olen tulemusega rahul.

                                Võimalik et sample alles väike, aga lootust on ja veebruarilt loodan sama head jooksu.

                                Mis sng-d need on ja mis BI ?

                                Comment

                                Working...