~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

    Andke hagu!!

    Ise postitan täna veidi hiljem.
  • Fuzzy
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 452

    #2
    Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

    Veebruari eesmärgid:

    [ ] Mängida 2300 kätt ja quit while ahead




    Eraldi ka limiidid:

    NL200:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    NL400:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    NL1k midstack (somebody shoot me):

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

        Ei mäleta kas ajuvabal oli 40k ette näidata või on HCC nüüd lagi mis postitatud.

        Comment

        • 5gww
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 333

          #5
          Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
          Ei mäleta kas ajuvabal oli 40k ette näidata või on HCC nüüd lagi mis postitatud.
          kas mitte ajuvabal polnud ka ca 60k graafikut? paar kuud tagasi jarlopil oli ka ca 50k vist.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #6
            Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

            Algselt postitas 5gww Vaata postitust
            kas mitte ajuvabal polnud ka ca 60k graafikut? paar kuud tagasi jarlopil oli ka ca 50k vist.
            Ja Codeccil Juulis 40k. Aga whatever, see pole üldse tähtis, sick kuu nevertheless cocal.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

              in b4 andu.

              kahjuks on allakäik piisavalt suur olnud viimase paari kuuga, et graafikut ei pane ja liitun foorumi elukutseliste railbirdidega ilmselt.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                Sai bustoks tõmmatud see kuu end - polnud küll eesmärgiks aga juhtus.

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #9
                  Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  Sai bustoks tõmmatud see kuu end - polnud küll eesmärgiks aga juhtus.
                  same here..

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #10
                    Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                    See kuu oli suht fail eesmärkide poolest.. like usual.



                    + ~150€ RB

                    Kokku ~ 600€

                    Sean need eesmärgid kaa ikka järgmiseks kuuks, ehk õnnestub midagigi rofl.
                    Profit
                    Vähemalt 50k kätt
                    2-3 videot kuu jooksul
                    Trennis käia aktiivselt
                    Miinimum 2 päevane naps teha kuus
                    Last edited by kjmrc; 01.02.12, 08:59.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #11
                      Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                      Jaanuaris volüümi jäi sutsu väheks aga enam-vähem.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Veebruaris tahan rohkem mängida ja nl10 jõuda.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #12
                        Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                        Kus mängid nüüd? CoolHand Poker? Seal mingi RB süsteem ka või?

                        Comment

                        • MTTSNG
                          Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                          • Sep 2011
                          • 621

                          #13
                          Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                          Sharkcopes kuidaski ei saa vaadata eraldi kuude graphe jah, kui maksnud neile ei ole?

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #14
                            Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            Sai bustoks tõmmatud see kuu end - polnud küll eesmärgiks aga juhtus.
                            Peaaegu busto, kuid 1500 taala jäi veel alles ja sellega hakkab nüüd leiutama.

                            In Before vms!

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #15
                              Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Kus mängid nüüd? CoolHand Poker? Seal mingi RB süsteem ka või?
                              Kui see küsimus mulle oli, siis Triobetis.

                              Comment

                              Working...