~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DaBeat
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 404

    #46
    Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

    Kena vaadata kuidas osadel siin kõva areng toimub ja $$$ tuleb.
    Enda kohta kahjuks ei saa sama öelda ja pean ütlema, et see kuu sai päris kehvalt mängitud.




    Veebruari eesmärgid:
    100h ära teha ja peale igat sessi analüüsida mängitud käsi.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #47
      Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

      all in ev järgi vaadates tabas sind lihtsalt halb jooks aga sinulgi peris kena kuu ju.

      Comment

      • taasver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 584

        #48
        Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

        Pärast FTP sulgemist essa kuu, tulemusega enam-vähem rahul. Tahtsin 100k kätt täis teha, aga muud tegemised võtsid liialt aega.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #49
          Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          Eih. Tal oli kasutajanimeks mingi Italian midagi :D.
          A ei ma niisama huvi pärast, kuna tal olid peris sickid miinuskuud, et sai ta august välja või mitte :P.
          Genad graphid kõigil.
          Endal break even kõik turkad,cash,bonused. A tegelt ühe T-särk-i jäin plussi. Kuna ühtegi satikat ei jooksnud ja midagi teha polnud, siis sai tellitud + cash outiud br + hetkeseisuga quit. Arvasin, et viitsin jalad alla võtta see kuu aga ei. Ei suuda tilti taltsutada ja biite taluda.
          See oli italiandude, ta busto jap nd. Töötab nd Säästumarketis kauba väljaladujana.

          Srs.
          Last edited by Mr_Kenny; 31.01.12, 18:15.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #50
            Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

            Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
            See oli italiandude, ta busto jap nd. Töötab nd Säästumarketis kauba väljaladujana.

            Srs.
            u kiddin või päriselt?

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #51
              Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              u kiddin või päriselt?
              confirmed

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #52
                Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                Säästus ei ole sellist ametit nagu kauba väljaladuja, kauba vastuvõtjad on küll olemas.

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #53
                  Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Säästus ei ole sellist ametit nagu kauba väljaladuja, kauba vastuvõtjad on küll olemas.
                  Vist see jah. Ta tglt ei biitinudki kunagi, tal rikkad vanemad. Irl tuttav, sai pokkeripisiku vist minult kaotas mingi 30-50k$ ja mingi hetk said vanemad teada ning karistuseks pidi töökoha otsima.

                  Sry for OT
                  Last edited by Mr_Kenny; 31.01.12, 18:36.

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #54
                    Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                    swongs r 1 thing

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #55
                      Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                      SICKKK volume!!!
                      Palju VPPsi tuli?

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #56
                        Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                        veerand sne-st tehtud?

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #57
                          Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                          Käib vist võistlius kes esimese eestlasena SNE saab :D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #58
                            Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                            Päris müstiline volüüm ikka, peab õppust võtma :)

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #59
                              Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                              Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                              SICKKK volume!!!
                              Palju VPPsi tuli?
                              Minu arvutuste kohaselt: 177 991 VPP ehk 622 968 FPP.
                              Ma suht unsure tegelt aga arvutasin, et 1$ kohta 5,5 VPP. Mai tea, kas cashis on see VPP jagamine teistmoodi or whadever.

                              Aga igatahes suveks SNE, pretty sure about that :).

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #60
                                Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                                168k vpp. HEM1s rake endiselt dealt meetodil, sellest erinevus.

                                Comment

                                Working...