~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #31
    Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    ...
    Alati saab paremini - loodetavasti veebruar tuleb asjalikum. GL!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #32
      Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

      omfg andu, omfg
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Kloonike
        Grinder
        • Nov 2008
        • 898

        #33
        Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~


        Same shit, different year.

        Lugesin täna The Mental Game of Pokeri läbi ja hakkan homsest mindseti kallal vaeva nägema starsi full ringis. Tahaks treenida ennast palju tunde kvaliteetset pokkerit mängima.

        Comment

        • makz
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 428

          #34
          Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

          Kuu keskel tundus et suudan rohkem, aga läks ikka veidi võssa volüümiga. Mängisin eranditut ainut fr holdemit.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #35
            Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

            Siia siis kah. Pole põhjust häbeneda.
            Ikkagi rekordkuu nii läbimängitud käte kui võidetud summa poolest :)



            59.70 + 10 boonuseurot. Kokku 69.70 E

            Jaanuari eesmärgid:
            Hakata mängima kuuel laual : V
            Mängida läbi vähemalt 15 000 jaotust: X
            Teenida vähemalt 50 Eurot (poole NL10sse minekuks puuduolevast summast): V
            Õppida: XV

            Veebruari eesmärgid:

            Jätkata mängimist kuuel laual:
            Mängida läbi vähemalt 15 000 jaotust:
            Jõuda tasemele NL10:
            Õppida (muu hulgas viia lõpule Poker Blueprinti ümber kirjutamine):

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #36
              Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

              Jaanuaris miinust umbes 500$.Veebruar teen tööd ja mängin vähe.

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #37
                Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                hea graafik nozzu, tubli!

                hotti ja andu graafikud on esmamulje jahtudes tegelikult suht nõmedad vaadata (tekitavad alaväärsuskompleksi), samuti fuzzy NL400 graafik. võtavad igasuguse NL25 nühkimise isu ära :( aga oletan, et nad tunnevadki heameelt sellest, kui saavad mikrolimiitide mängijaid end halvasti ja mõttetutena tundma panna.

                ise graafikut ei pane, sest 4. jaanuariks olin $67 miinusesse tõmmanud ja siiamaani läheb süda pahaks kui lauad lahti teen või kuulen, et kellegil hästi on läinud see kuu :(

                Comment

                • OskarR89
                  Julm Donk
                  • Dec 2009
                  • 81

                  #38
                  Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~


                  +90k fpp-d
                  Last edited by OskarR89; 31.01.12, 16:08.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #39
                    Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    Ei mäleta kas ajuvabal oli 40k ette näidata või on HCC nüüd lagi mis postitatud.
                    mu mälet mööda näitas ajuvaba ükskord päeva kasumiks ca 40k

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #40
                      Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                      Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                      Veebruari eesmärgid:

                      [ ] Mängida 2300 kätt ja quit while ahead




                      Eraldi ka limiidid:

                      NL200:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      NL400:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      NL1k midstack (somebody shoot me):

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Mis toas mängid?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #41
                        Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                        Keegi teab, kuidas sellel vennal läheb, kes kuskil itaalia urkas mängib ja suht kõva miinust printis?
                        Ei mäleta kasutajanime.

                        Comment

                        • Fuzzy
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2010
                          • 452

                          #42
                          Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                          Keegi teab, kuidas sellel vennal läheb, kes kuskil itaalia urkas mängib ja suht kõva miinust printis?
                          Ei mäleta kasutajanime.
                          Ma vastan sinu kirjeldusele, aga ma ei tea kas sa pead mind silmas.

                          @ vonkartoffel: Ei saa avalikustada, kuna see sait "ei toeta" HEM-i. Väike shady sait. Pankrotiurgas. Raha kätte saamine on skill omaette.
                          Last edited by Fuzzy; 31.01.12, 16:44.

                          Comment

                          • Karelkorm
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 856

                            #43
                            Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                            A-game
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #44
                              Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                              Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                              Ma vastan sinu kirjeldusele, aga ma ei tea kas sa pead mind silmas.

                              @ vonkartoffel: Ei saa avalikustada, kuna see sait "ei toeta" HEM-i. Väike shady sait. Pankrotiurgas. Raha kätte saamine on skill omaette.
                              Eih. Tal oli kasutajanimeks mingi Italian midagi :D.
                              A ei ma niisama huvi pärast, kuna tal olid peris sickid miinuskuud, et sai ta august välja või mitte :P.
                              Genad graphid kõigil.
                              Endal break even kõik turkad,cash,bonused. A tegelt ühe T-särk-i jäin plussi. Kuna ühtegi satikat ei jooksnud ja midagi teha polnud, siis sai tellitud + cash outiud br + hetkeseisuga quit. Arvasin, et viitsin jalad alla võtta see kuu aga ei. Ei suuda tilti taltsutada ja biite taluda.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #45
                                Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                                Plaan oli teha vähemalt 1500 Hyperturbot, failisin, kuna mingi kuradi katus ja uksed otsustasid hoone pealt lendu panna detsembritormiga, mis sai paar aastat tagasi ehitatud. Seda parandades kadus nädal.
                                Positiivse poole pealt on 60$ mängude roll koos, niiet saab neid lasta nüüdsest.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Veebruari eesmärk:
                                ( )70% andu_andu volumest:-)
                                ( )profit
                                Last edited by alaska; 31.01.12, 21:56. Põhjus: tegin ühe sessi veel, paar sotti lisaks

                                Comment

                                Working...