****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #46
    Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

    Kõrgeid graafikuid on tõesti väheks jäänud, aga seda enam on mul hea meel, et suutsin 26k bb'd see aasta pärast sõjaväest vabanemist teenida 7 kuu jooksul NL25 - NL100. Lähiajal oma selle aasta comebacki stoory päevikusse !

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #47
      Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

      2012:
      [ ] olla 2x parem mängija kui praegu
      [ ] 30k SNG-d
      [ ] 2%+ ROI
      [ ] avg. stake $300+

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #48
        Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

        2011: $29248 (cash, turnad, boonused)
        2012: Koolis tubli olla. Kuhugi kaugele reisida. Lisaks ükskõik mismoodi teenida pokkeriga rohkem dollareid, kui eelmisel aastal.

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #49
          Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

          Ilmselgelt on mu crap graph siin mõttetu kuid 40k$ tuli kindlalt esimeste paari kuudega volüüm oli väike ca 19k mängu mtt-sng/mtt per year (ilmselgelt 90%+ esimeste kuudega). Lisaks paar k€ livedest. Boonuseid ka toredasti, kuid hetkel reaalselt ei ole siiski pokkeri bankrolli sellest ka stake nurrumised.
          Kuid pokker polnudki enam põhiline eesmärk, vb see aasta pühendun natukene rohkem, kui ei ole muud moodust kuidas rohkem rohelist tasku panna. See olekski aasta eesmärk - adapteerumine.

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #50
            Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            tahaks ka päriselu biitima hakata lõpuks.
            sihukese volüümiga ei jää tüdruku jaoks aegagi ju. samas alkohoolikust sotsiofoobiku olemise ja suitsetamise lõpetamine on tugevad plussid tüdruku leidmisel, aga arvesta ---> paljud mittesotsiofoobikud ja mittesuitsetajad ei leia ka tüdrukut. niiet sul on tavainimese 1 barjääri (getting handsome) asemel vaja 2 barjääri (lõpetada eeltoodud jura+saada handsomeks) ületada. GL!

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #51
              Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

              2012 eesmärk rohkem rakebacki koguda!

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #52
                Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                pretty impressivõ

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #53
                  Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                  korralik volüüm

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #54
                    Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                    korralik volüüm
                    Jep, seda vaatasin ka. Dets oli ka vist 170k käsi, mis selliste limiitide grinderi kohta kõva sõna.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #55
                      Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                      ur my hero (L).

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #56
                        Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                        sihukese volüümiga ei jää tüdruku jaoks aegagi ju. samas alkohoolikust sotsiofoobiku olemise ja suitsetamise lõpetamine on tugevad plussid tüdruku leidmisel, aga arvesta ---> paljud mittesotsiofoobikud ja mittesuitsetajad ei leia ka tüdrukut. niiet sul on tavainimese 1 barjääri (getting handsome) asemel vaja 2 barjääri (lõpetada eeltoodud jura+saada handsomeks) ületada. GL!
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        Working...