****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #16
    Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

    Suht vilets aasta oli pokkeris. Kuna tööd oli palju ja energiat vähe, siis perioodil märts - august ei mänginud praktiliselt üldse. Käte arv jäi kokku ilmselt ~75k kanti 6maxis. Profit mingi 5k$ kopikatega + rb. Ainuke positiivne muutus see, et aasta lõpus vedasin NL200 regulariks ära ennast ja tunnen ennast limiidis kindlalt (esimesed downswingid ka seljataga etc).

    2012 tuleb isiklikus elus keeruline aasta, suuri eesmärke ei sea, tahaks midstakesis ennast mugavalt sisse süüa ja stabiilselt oma parimat mängu teha (nimetatakse ka kui A-game).

    Comment

    • DaBeat
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 404

      #17
      Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Tohib uurida mis need suured swingid tõi alumisel graafikul?
      Agressiivne BRM põhiliselt, aga ise ei näidanud ka oma parimat mängu.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #18
        Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

        ainult üks eesmärk. Leida endale sobiv mänguformaat. Seni on aastast aastasse hüpatud nagu kirp koeraperses ning midagi päris südamelähedast ei olegi leidnud.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #19
          Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

          pokkerialaselt oli 2011 mõttetu. seda rahalises mõistes. samas pole elu sees kunagi nii põnev olnud pokkeriga
          2012 - sama mis provokeril, leida formaat. järgmisena proovin hucashi
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Koit
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 495

            #20
            Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

            2011 oli üks giant leap forward

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            umbes $2,5k eest turnahitte on mujalt saadud ning ei väljendu graphil, nii, et kogukasum see aasta umbes $15k which is nice :)

            selle aasta goal on opr turnamängijate top 1k sekka saada, see aasta jõudsin sinna 5k kanti.

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #21
              Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

              Algselt postitas Koit Vaata postitust
              2011 oli üks giant leap forward

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              umbes $2,5k eest turnahitte on mujalt saadud ning ei väljendu graphil, nii, et kogukasum see aasta umbes $15k which is nice :)

              selle aasta goal on opr turnamängijate top 1k sekka saada, see aasta jõudsin sinna 5k kanti.
              Päris kena, mis sul avg buy in tuleb? ja mitu turkat ajaühikus lased? päevas/nädalas?

              Comment

              • Koit
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 495

                #22
                Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                mm, eks ta sinna 6-7 vahele tuleb, olen väga sitt brm jälgija ning siiralt loodan, et too see aastab muutub. Kooli ja muu elu kõrvalt suudan nii paarsada turkat keskmiselt kuus lasta, vähestel laudadel korraga reeglina.

                Comment

                • Fuzzy
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2010
                  • 452

                  #23
                  Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                  2011

                  NL10-st NL200-sse, mida aga ei biidi. RB hoiab vee peal.

                  Cashgame: 2500€
                  RB ja boonused: 14 000€

                  2012

                  Rahalises mõttes midagi väga raske prognoosida või loota, kuna teatavasti vääramatud jõud (black friday) mõjutavad grinderi elu päris palju. Kas USA tehakse jälle lahti? kas FT tehakse lahti? Jne jne. Ühesõnaga mängude tase ja kasumlikkus. Kindlasti leidub mängijaid, kel on distipliini ja motivatsiooni näidata korralikku kasumit igasugustes tingimustes, mina paraku nende hulka ei kuulu (laiskus, impulsiivsus). Kui mängud veel toughimaks lähevad, võtan ilmselt bankrolli ja hakkan otsima selle kasvatamiseks paremaid võimalusi, nt forex.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #24
                    Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                    Tulemustes ei teinud sittagi ära 2011. aastal.. Suhteliselt üksluine.

                    Aga 2012. aasta eesmärkideks oleks suitsetamisest loobuda (mida olen juba teinud 24h :D) ja pokkeris ennast käsile võtta ja panna rõhku alguskuudel rohkem õppimisele kui mängimisele. Ning obv oleks ülim kui saaks ka mõne limiidi üles liikuda :D

                    Comment

                    • petteri
                      Jube Noob
                      • Feb 2011
                      • 162

                      #25
                      Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                      2011. aastaga võib rahule jääda. Alustasin põhimõtteliselt nullist ja hetkel mul on tunne, et ma vist natuke jagan juba midagi. Samas on veel palju asju mida õppida, näiteks BRM ja tildi kontrollimine. Põntsu pani ka mulle FT sulgemine ja Starsis ma sarnaseid tulemusi enam näidata pole suutnud. Üks asi millega ma eriti rahul olen, on see, et olen viitsinud mängu õppida. Alustades mersenneary videode 3x ülevaatamisest ja lõpetades käte analüüsimisega.

                      Anyways, mõned numbrid kah:
                      HUSNGd $2702
                      MTT/SNG ja muu nali: $897
                      Kokku: $3599

                      Arvestades, et 2010. aasta oli kasum mingi $20 kanti, siis igati rahul.

                      2012 aasta eesmärk nr1 on jõuda välja $60 limiiti ja seal korralikult esineda.

                      GL kõigile teistele oma eesmärkide saavutamisel :)

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #26
                        Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                        Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                        2011

                        NL10-st NL200-sse, mida aga ei biidi. RB hoiab vee peal.

                        Cashgame: 2500€
                        RB ja boonused: 14 000€

                        2012

                        Rahalises mõttes midagi väga raske prognoosida või loota, kuna teatavasti vääramatud jõud (black friday) mõjutavad grinderi elu päris palju. Kas USA tehakse jälle lahti? kas FT tehakse lahti? Jne jne. Ühesõnaga mängude tase ja kasumlikkus. Kindlasti leidub mängijaid, kel on distipliini ja motivatsiooni näidata korralikku kasumit igasugustes tingimustes, mina paraku nende hulka ei kuulu (laiskus, impulsiivsus). Kui mängud veel toughimaks lähevad, võtan ilmselt bankrolli ja hakkan otsima selle kasvatamiseks paremaid võimalusi, nt forex.
                        Forex ei ole nüüd küll väga soovitatav asi, pigem investeeri natuke coachingusse, tead kedagi kes forexit normaalselt "biidib" ?

                        Comment

                        • Fuzzy
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2010
                          • 452

                          #27
                          Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                          Algselt postitas raidov Vaata postitust
                          Forex ei ole nüüd küll väga soovitatav asi, pigem investeeri natuke coachingusse, tead kedagi kes forexit normaalselt "biidib" ?
                          Ei taha teemat rööbastelt maha ajada, aga kui just otse küsid:

                          isiklikult ei tunne, aga paljudes investeerimisportaalidel on olnud jutuks, et 10% kuine tootlus on täiesti saavutatav ning ka sellest suurem pole ulme. Ei tahaks uskuda, et nad kõik hämavad. Erinevalt pokkerist pole forexis vaja kellelgi "fishe" värvata ja hullutada, kuna lõviosa käibest teevad nagunii pangad.

                          Comment

                          • raidov
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 436

                            #28
                            Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                            Olen mitmelt väga pädevalt inimeselt kuulnud, et forexist tasuks eemale hoida.. nende investeerimis portaalide väga suur huvi on see, et sa liituksid läbi mõne nende lehel oleva lingi või kasvõi hiljem kuna cookied on nkn alles.. iga uue kliendi pealt makstakse forexis päääris hästi :)

                            Ei ütlegi et sellega ei ole võimalik teenida, lihtsalt soovitan asjasse väga ettevaatlikult ja pigem skeptiliselt suhtuda..

                            Comment

                            • SANGPOMM
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 479

                              #29
                              Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                              2011 täielik häving. -800$ Nl200 @ City Star Casino. isenesest ainult 4 buy inni, ja igakord sain alati 2-3 buy inni plussi,aga lõpus tiltasin ikka maha :D
                              Olen proovinud see aasta mängida ainult HUsngsi tavalisi turbokaid, Aga kordagi pole suutnud ennast valvel hoida, ikka üritan multitableda ja tsirkust teha, Seega seal ka um. -500$
                              Uue aasta lubadus on mängida ainult BRM järgi ning mitte teisi limiite, mänge, mitte puutuda. Kui jõuan biitida juba 30+$ Husngsi siis jään rahule!! Samuti teha lahti oma päevik,et ennast rohkem disiplineerida ja huvitavaid/raskeid käsi postitada. Ning kui kõik plaani päraselt läheb siis töökõrvalt piisavalt raha säästa ja korralik $$$ coachi alla investeerida. Ma ei viitsi enam donk olla. Edu kõigile!

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #30
                                Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                                2011 - FUCK FTP, WHY? Edasi ei leidnud motti mängida, sai niisama for fun näpitud aeg-ajalt kui igav oli, kuid tõsiselt mängu ei süvenenud.
                                2012 - Teha comeback ja leida sobiv mänguformaat.

                                Comment

                                Working...