Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****
Kõrgeid graafikuid on tõesti väheks jäänud, aga seda enam on mul hea meel, et suutsin 26k bb'd see aasta pärast sõjaväest vabanemist teenida 7 kuu jooksul NL25 - NL100. Lähiajal oma selle aasta comebacki stoory päevikusse !
Kõrgeid graafikuid on tõesti väheks jäänud, aga seda enam on mul hea meel, et suutsin 26k bb'd see aasta pärast sõjaväest vabanemist teenida 7 kuu jooksul NL25 - NL100. Lähiajal oma selle aasta comebacki stoory päevikusse !
TC
Comment