Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****
Suht vilets aasta oli pokkeris. Kuna tööd oli palju ja energiat vähe, siis perioodil märts - august ei mänginud praktiliselt üldse. Käte arv jäi kokku ilmselt ~75k kanti 6maxis. Profit mingi 5k$ kopikatega + rb. Ainuke positiivne muutus see, et aasta lõpus vedasin NL200 regulariks ära ennast ja tunnen ennast limiidis kindlalt (esimesed downswingid ka seljataga etc).
2012 tuleb isiklikus elus keeruline aasta, suuri eesmärke ei sea, tahaks midstakesis ennast mugavalt sisse süüa ja stabiilselt oma parimat mängu teha (nimetatakse ka kui A-game).
Suht vilets aasta oli pokkeris. Kuna tööd oli palju ja energiat vähe, siis perioodil märts - august ei mänginud praktiliselt üldse. Käte arv jäi kokku ilmselt ~75k kanti 6maxis. Profit mingi 5k$ kopikatega + rb. Ainuke positiivne muutus see, et aasta lõpus vedasin NL200 regulariks ära ennast ja tunnen ennast limiidis kindlalt (esimesed downswingid ka seljataga etc).
2012 tuleb isiklikus elus keeruline aasta, suuri eesmärke ei sea, tahaks midstakesis ennast mugavalt sisse süüa ja stabiilselt oma parimat mängu teha (nimetatakse ka kui A-game).


Comment