- Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #31
    Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

    Algselt postitas conex Vaata postitust
    Tegin täna shot sessiooni -100$ | WSD: 26% :)

    GG
    Kahju:(
    Nüüd grindi NL10 raha tagasi ja võta uus shot :) Ei olnud ju erilist taseme vahet ja lihtsalt kehv jooks?! :)
    Kui abivaja siis saada PM, võin veits railida või käsi üle vaadata vms.
    Aga ärme läbusta seda, teemat. Võid mujale kirjutada/päeviku teha..

    Comment

    • tafka31
      Grinder
      • Dec 2009
      • 853

      #32
      Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

      volüümiga jäin rahule
      mängu kvaliteet ka kindlasti paranes
      üldiselt jäin detsembri kuuga rahule

      tafka31 2,108 $0 9 4% $775

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #33
        Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        töö kõrvalt. norm

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #34
          Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -



          Detsember 2011
          NL50 6max
          16 k hands
          -100 $
          54 mängutundi töö ja õppimise kõrvalt

          Ei ole rahul tulemusega, volüüm on kasvanud, võrreldes varasema ajaga.

          Eesmärgid jaanuaris 2012
          min 25 k kätt NL20-NL50 mängida, vigadest õppida.
          Coachingut võtta, 20 videot läbi töötada.

          Comment

          • hakkameimema
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 349

            #35
            Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

            Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
            http://www.upload.ee/image/1945398/2011_Dec_NL50.png

            Detsember 2011
            NL50 6max
            16 k hands
            -100 $
            54 mängutundi töö ja õppimise kõrvalt

            Ei ole rahul tulemusega, volüüm on kasvanud, võrreldes varasema ajaga.

            Eesmärgid jaanuaris 2012
            min 25 k kätt NL20-NL50 mängida, vigadest õppida.
            Coachingut võtta, 20 videot läbi töötada.
            nonshowdown on kindlasti asi, millega tegelema pead...Oled liiga nit, pead rohkem varastama buttonit ilmselt ja üldse agrom olema...Aga küll tulema hakkab, kuksil päevikutes oli mingi hea 2+2 nonshowdowni teema ka, soovitan kindlasti seda lugeda

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #36
              Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

              nagu 6max ja selline nonsd... lased vist mingi 12/10 stiili seal :D

              Comment

              • p0l1
                Grinder
                • Jan 2011
                • 581

                #37
                Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                Pikemalt ei saa siin vist arutada, võin teha päeviku koos omapoolsete küsimustega. Loodetavasti on see postitus siin alateemas abiks ka teistele.

                Vastused esimesele küsijale:
                Buttonilt varastamisega olen tegelenud. Vead tulevad siis, kui 3betitakse ja foldin pre või foldin postflop.
                CO võiks kohati rohkem varastada aga CO vs BU alt OOP sain tihti 3bette ja callida ei olnud kasumlik, 4bettisin vaid tugevama käega ehk väga harva.

                Kõige suurem nõrkus on vähene volüüm, edasi on blindidelt mängimine on kõige nõrgem, HU-d eriti praktiseerinud ei ole (ca 30000 kätt fishide ja kaotavate mängijate vastu 6max lauas ja aastatagune nl10 HU, mis oli täielik lollus kõrge reigi tõttu). Videoid ja foorumeid sellel teemal on natuke vaadatud.

                Edaspidi räägin winratede korral Holdemmanageri big blindidsest.

                Üldiselt on kõikidel mängijatel BB suures miinuses ja teised positsioonid plussis (sellel saidil, kus mängisin. Nime avaldada ei soovi, kuid tegemist pole urkasaidiga). SB on väiksemas miinuses (kokkuvõttes -16 bb /100 h @ 2011, käte arv kokku SB: 11500 hands va total: 55500 hands). Jooksin eelmised kuud BB pealt -50 bb /100h, samamoodi jooksid ka 26/ 30 regsi. Cmon, kõik ei saa ju nii fishid olla :D. Neist enamus minu viimase aasta andmebaasis on väiksed winnerid aastal 2011 ja sampled olid 4000-22000 kätt NL-50s. Kindlasti on selle kohta kuskil analüüsi tehtud. Ehk oskab keegi lähemalt seletada, miks või lingi anda (ei usu, et pokkeritoasisene update, ajades kõigil BB miinusesse). See pakub ilmselt ka teistele 6-max mängijatele huvi.

                Kunagi kuskilt DC videotest jäi kõrva (Josh, Sthief09) , et kui mäng on NLHE 6-max, siis BB ja SB on vastavalt -16 ja -8 bb / 100 h, kui alati foldida. Siin võib väike viga olla, ehk teadjamad parandaksid. Tundub, et 30 bb / 100 h miinust tuleb BB pealt lihtsalt lambist juurde ja asi on just postflop mängus.

                Minu eesmärk oleks BB -25 bb/100 h ja SB -15bb/100 h või positiivsemalt mängida kui lauas on 4 või rohkem mängijat koos minuga. Sellest piisaks, et oleksin vähemalt 5 bb/100 h winner.

                Olen nõus, et mu preflop mäng blindidest ja buttonilt võiks olla natuke agressiivsem (polar/nonpolar-3bet, mõnele vastasele 4bet), kuid postflop peab kindlasti agromalt mängima + betsizingud. See on pikem teema.

                Mis puutub "thin red line-sse" ehk punasesse joonde, siis WWSD vähenes, võrreldes eelmiste kuudega. Detsembris foldisin rohkem flopi CB-le ja turni ja/või riveri barrelitele. Samuti foldisin rohkem turni ja riveri check-raisedele, ei maksnud 2nd pair tüüpi kätega. Samas WWSD kasvas natuke, kuna barreldasin natuke rohkem (ja kohati pidin riveris foldima).

                Keskmine VPIP/PFR/3bet/steal pct statsid olid detsembris 19.8 / 16.4 / 4.6 / 29

                Vastused käsnakallele:

                Edaspidi õpin spoileri ja lingi kasutamise ära, täna aeg hiline.

                Üldiselt 2010 mängisin sarnase statsiga samas toas ja olin väike winner ~6 bb/100. Ilmselgelt ma ei ole mängu muutustega viimasel aastal kohanenud, kuid mängud on endiselt biiditavad. Üle või alla EV ei ole ka eriti jooksnud. 4-5 buy inni max erinevust nendel joontel.

                24-21 stats NL50s ei ole eriti kasumlik olnud jaanuar - august 2011, kuna valdav osa vastaseid on nitid. Ilmselt ma ei omandanud rohkem avatud mängu ideed, inspiratsioon tuli Grindcore videotest. Tableselectisin 4-8 lauaga keskmiselt halvasti/hästi fishe 1-2 igas lauas (min 35 bb), mõnikord loose passive tüüpi regularid. Tavaliselt 100 bb stackid, quittisin peale double uppi.

                Kuritöö ja karistus:
                Tuleb lõpuks käsi postitama hakata ja uuesti videod ette võtta. Päevikusarnane asi peaks olema motiveeriv.
                3x rohkem töötunde.
                Last edited by p0l1; 06.01.12, 02:26. Põhjus: täpsustus

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #38
                  Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                  Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                  Kunagi kuskilt DC videotest jäi kõrva (Josh, Sthief09) , et kui mäng on NLHE 6-max, siis BB ja SB on vastavalt -16 ja -8 bb / 100 h, kui alati foldida. Siin võib väike viga olla, ehk teadjamad parandaksid. Tundub, et 30 bb / 100 h miinust tuleb BB pealt lihtsalt lambist juurde ja asi on just postflop mängus.
                  BB on -100bb/100 ja SB -50bb/100 kui 100% stealitakse ja 100% foldid pre flop.

                  Comment

                  • p0l1
                    Grinder
                    • Jan 2011
                    • 581

                    #39
                    Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                    Tänud, minu möödalaskmine.

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #40
                      Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                      Vabandused teemavälisuse eest.

                      Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                      Kindlasti on selle kohta kuskil analüüsi tehtud. Ehk oskab keegi lähemalt seletada, miks või lingi anda (ei usu, et pokkeritoasisene update, ajades kõigil BB miinusesse). See pakub ilmselt ka teistele 6-max mängijatele huvi.
                      Olen ise ka sellist materjali otsinud, aga kuna blindidest mäng on 6maxi puhul A & O ja määrab kindlasti vähemalt 50% su winratest, siis keegi tasuta sellist inffi aastal 2012 enam ei anna. Parim mis teha saad on kaardistada oma kaotused ja vaadata kas sa kaotad suurtes \ keskmistes \ väikestes pottides & take it from there.

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #41
                        Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                        Detsembri eesmärk:
                        Hakata ükskord inimese moodi elama, leida töö ja pokkeriga võimalikult vähe tegeleda. Great succsess.
                        Pokkerit mängisin täpselt 1,27VPP eest. Tegin enne jõule üle aastate väikse haltuurana ühe kivikatuse. +1000€.

                        Jaanuari eesmärgid:
                        Teha usinasti tööd, ja teenida raha oma kätega. Kui aega üle jääb, siis ka vaikselt pokkerit ÕPPIMA hakata.

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #42
                          Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                          gl janek, hoia meid kursis.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #43
                            Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                            Töö kõrvalt on lõbusam, ei ole kindlasti nii pingeline.

                            Comment

                            • MTTSNG
                              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                              • Sep 2011
                              • 621

                              #44
                              Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                              Postitasin kuhugi graafiku kus suutsin 2011 aastal teenida turniiridega 1100 $ ehk vanas rahas ca 120k eeku, mis teeb keskmiseks kuupalgaks u . 10000.- . Mis ei olegi Eesti kohta nii paha ju?

                              Tänu selle aasta suurepärasele algusele ja kahele hitile oled suutnud teenida 9 päevaga 80000 eeku, ehk ligi 9k eeku päevas.

                              Happy :)

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #45
                                Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                                Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                                Postitasin kuhugi graafiku kus suutsin 2011 aastal teenida turniiridega 1100 $ ehk vanas rahas ca 120k eeku, mis teeb keskmiseks kuupalgaks u . 10000.- . Mis ei olegi Eesti kohta nii paha ju?

                                Tänu selle aasta suurepärasele algusele ja kahele hitile oled suutnud teenida 9 päevaga 80000 eeku, ehk ligi 9k eeku päevas.

                                Happy :)
                                Selles lauses on kuskil mingi null üle või puudu:S

                                Comment

                                Working...