- Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • wanapagan
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 310

    #16
    Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

    Töö kõrvalt jätkub natuke aega mängimiseks ka. Tähendab aega isegi oleks, aga väsinuna ei taha lihtsalt annetusi teha.

    Turniire: 486
    ROI%: 48.3%
    HÄDISED: 27H mängu


    Jaanuar:

    [ ] 3X rohkem mänge.
    [ ] Rohkem tunde kulutada mängule ja selle õppimisele.
    [ ] Liikuda limiidist üles kui numbrid lubavad.
    [ ] Teha oma parimat mängu

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #17
      Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

      See kuu kõik möllud kokku mingi sitased 350$ 14k käe peale, eks varsti pean neid graphide teemasid hakkama lappama ja enda aasta kokku arvutama.
      Mõnusat vana-aasta lõppu!

      Comment

      • conex
        Julm Donk
        • Apr 2009
        • 27

        #18
        Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Kuu keskel oli suht fail aga lõpu poole hakkas toitma.

        NL10FR: +438$
        Muu: +18$
        Rake: +54$
        ----------------
        Kokku: +510$

        Comment

        • MTTSNG
          Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
          • Sep 2011
          • 621

          #19
          Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

          Algselt postitas conex Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Kuu keskel oli suht fail aga lõpu poole hakkas toitma.

          NL10FR: +438$
          Muu: +18$
          Rake: +54$
          ----------------
          Kokku: +510$
          Ilus graff, mis tuba?

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #20
            Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

            Algselt postitas conex Vaata postitust
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Kuu keskel oli suht fail aga lõpu poole hakkas toitma.

            NL10FR: +438$
            Muu: +18$
            Rake: +54$
            ----------------
            Kokku: +510$
            Tõsiselt? Sa oled pool aastat juba NL10 graafikuid siia pannud ja igakord on mingi 400-800$ kuu. Miks üles ei liigu?

            See peab ikka kuradima hea põhjus olema :) Ei usu, et sa NL25 ei biidi. Üldiselt on eestlased teadatuntud bankroll nitid. Või siis on kohe vaja raha ära raisata/ennast premeerida ja sellepärast kuskile ei jõuta, ega mingit arvestatavat raha teenima ei hakata. Tean omast kogemusest ja kahetsen seda aega südamepõhjani.


            Ja kuu keskel oli fail? hahahhaah:D

            Comment

            • jaagup17
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1090

              #21
              Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

              graaf:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              stats:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • OuMaiGaad
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 482

                #22
                Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Elu parim kuu
                Jaanuari eesmärk: vähemalt sama korralik volüüm ja teha head mängu.

                Comment

                • MTTSNG
                  Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                  • Sep 2011
                  • 621

                  #23
                  Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                  Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Elu parim kuu
                  Jaanuari eesmärk: vähemalt sama korralik volüüm ja teha head mängu.
                  Vigane link.

                  Comment

                  • conex
                    Julm Donk
                    • Apr 2009
                    • 27

                    #24
                    Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                    Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                    Tõsiselt? Sa oled pool aastat juba NL10 graafikuid siia pannud ja igakord on mingi 400-800$ kuu. Miks üles ei liigu?

                    See peab ikka kuradima hea põhjus olema :) Ei usu, et sa NL25 ei biidi. Üldiselt on eestlased teadatuntud bankroll nitid. Või siis on kohe vaja raha ära raisata/ennast premeerida ja sellepärast kuskile ei jõuta, ega mingit arvestatavat raha teenima ei hakata. Tean omast kogemusest ja kahetsen seda aega südamepõhjani.


                    Ja kuu keskel oli fail? hahahhaah:D
                    Tõsiselt? Sa oled pool aastat juba NL10 graafikuid siia pannud ja igakord on mingi 400-800$ kuu. Miks üles ei liigu?

                    Pokker on mulle ikkagi hobi, mitte töö. Ei näe pointi minna kõrgemale kui ei suuda leida aega, mida investeerida pokkeriõpingutele. Kui mängida, siis ikka maksimaalselt hästi ja hea winrateiga. Bankrolli kohapealt niipalju, et suur roll on mul alati olemas ning niisama ma sealt midagi välja ei võta. Tean seda isegi kui jura on uut rolli ehitada. Kui selle aja leian, siis ehk 2012 jõuabki NL50.

                    Ja kuu keskel oli fail? hahahhaah:D
                    Break-even = FAIL!

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #25
                      Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                      Algselt postitas conex Vaata postitust
                      Pokker on mulle ikkagi hobi, mitte töö. Ei näe pointi minna kõrgemale kui ei suuda leida aega, mida investeerida pokkeriõpingutele. Kui mängida, siis ikka maksimaalselt hästi ja hea winrateiga. Bankrolli kohapealt niipalju, et suur roll on mul alati olemas ning niisama ma sealt midagi välja ei võta. Tean seda isegi kui jura on uut rolli ehitada. Kui selle aja leian, siis ehk 2012 jõuabki NL50.


                      Break-even = FAIL!
                      Sa ei peagi midagi juurde õppima, et NL25-NL50 biitida. Võiks kasvõi iga kuu lõpus 4 buy-innise shoti võtta kõrgemal limiidil. Või teed nii, et võtad 3BI shoti kui ära kaotad, selle teenid sama summa NL10 tagasi ja proovid uuesti. Viimane oleks mõistlikum kõvasti. Arvestades kui stabiilne su graafik on siis tõenäosus, et sa eelmist limiiti enam vaatama ei pea on suur.
                      Sa saad võimalikult hästi mängida, võimalikult hea winratega ka NL25s ja kõrgemal. Kui raha nüüd üldse ei loeks ja sa winrate taga ajaks siis oleks NL2 parem valik juu? :)

                      See eelmise postituse näide oli rohkem üldine, mitte konkreetselt sinu kohta. Võta mu juttu sõbraliku soovitusena.

                      Comment

                      • conex
                        Julm Donk
                        • Apr 2009
                        • 27

                        #26
                        Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                        Ma saan aru, et see oli sõbralik soovitus. Eks ma pean varem või hiljem need shotid võtma ja edasi liikuma kõrgemale.
                        Tänud idee eest!

                        Comment

                        • Foux
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 486

                          #27
                          Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                          Esimesed 10K handi NL10, siis NL25:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          +400$ Milestone handi hitt
                          +60$ boonused

                          Jaanuaris veel leak'e leida ja print.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #28
                            Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                            Detsember oli täielik midseti test, nagu kardpleier ütles. Minu õnneks pidasin testi vastu ja arvan, et olen nüüd veel parem mängija kui enne. Jaanuari eesmärgiks nagu ikka piisavalt mängida ja kooliasjad ka korras hoida samas, esimene nädal läheb sessi nahka, aga peale seda grind, grind, grind !!!
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            + triobetis $1700
                            + 200k vpp bonus $2600
                            ------------
                            Kokku: - $6668

                            Comment

                            • petteri
                              Jube Noob
                              • Feb 2011
                              • 162

                              #29
                              Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust

                              Selline see kuu siis tuli, mitte kui midagi erilist. Jaanuaris plaan hakata limiitides uuest edasi liikuma ja vähemalt $15 välja jõuda.

                              Comment

                              • conex
                                Julm Donk
                                • Apr 2009
                                • 27

                                #30
                                Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -

                                Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                                Sa ei peagi midagi juurde õppima, et NL25-NL50 biitida. Võiks kasvõi iga kuu lõpus 4 buy-innise shoti võtta kõrgemal limiidil. Või teed nii, et võtad 3BI shoti kui ära kaotad, selle teenid sama summa NL10 tagasi ja proovid uuesti. Viimane oleks mõistlikum kõvasti. Arvestades kui stabiilne su graafik on siis tõenäosus, et sa eelmist limiiti enam vaatama ei pea on suur.
                                Sa saad võimalikult hästi mängida, võimalikult hea winratega ka NL25s ja kõrgemal. Kui raha nüüd üldse ei loeks ja sa winrate taga ajaks siis oleks NL2 parem valik juu? :)

                                See eelmise postituse näide oli rohkem üldine, mitte konkreetselt sinu kohta. Võta mu juttu sõbraliku soovitusena.
                                Tegin täna shot sessiooni -100$ | WSD: 26% :)

                                GG

                                Comment

                                Working...