Re: - Detsembri tulemused / Jaanuari eesmärgid -
Kahju:(
Nüüd grindi NL10 raha tagasi ja võta uus shot :) Ei olnud ju erilist taseme vahet ja lihtsalt kehv jooks?! :)
Kui abivaja siis saada PM, võin veits railida või käsi üle vaadata vms.
Aga ärme läbusta seda, teemat. Võid mujale kirjutada/päeviku teha..
Algselt postitas conex
Vaata postitust
Nüüd grindi NL10 raha tagasi ja võta uus shot :) Ei olnud ju erilist taseme vahet ja lihtsalt kehv jooks?! :)
Kui abivaja siis saada PM, võin veits railida või käsi üle vaadata vms.
Aga ärme läbusta seda, teemat. Võid mujale kirjutada/päeviku teha..

Comment