Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***
Jaanuari eesmärk oli tegelt liikuda tagasi nl100 mille rolli ma aastalõpu reisiga hävitasin. Aga nagu näha graafikult, siis ma FAILISIN tuhandega >:( >:(
3k kätt nl100, ülejäänud nl50
[img width=150 height=121]http://img152.imageshack.us/img152/6076/failzo0.th.jpg[/img]
Seega uuel kuul mängin vähemalt sama palju(kui vähegi võimalik) ja proovin veits miskit juurde ka õppida. Vastik paigaltammumise tunne on.
Jaanuari eesmärk oli tegelt liikuda tagasi nl100 mille rolli ma aastalõpu reisiga hävitasin. Aga nagu näha graafikult, siis ma FAILISIN tuhandega >:( >:(
3k kätt nl100, ülejäänud nl50
[img width=150 height=121]http://img152.imageshack.us/img152/6076/failzo0.th.jpg[/img]
Seega uuel kuul mängin vähemalt sama palju(kui vähegi võimalik) ja proovin veits miskit juurde ka õppida. Vastik paigaltammumise tunne on.
Comment