*** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #16
    Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

    Ma võiks ka öelda, et oli päris hea kuu :P Siia eraldi ei viitsi eriti kirjutada, aga blogist võib tsekata.

    Comment

    • zaf0
      Julm Donk
      • Dec 2008
      • 51

      #17
      Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

      Jaanuari eesmärgid said täidetud.
      Veebruari eesmärgid:
      1) 50k kätt
      2) vähemalt 1k$

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #18
        Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

        Originally posted by timukasr
        [img width=675 height=506]http://www.timmu.planet.ee/pokker/jaanuar.png[/img]

        ja -$300 turnadega

        Päris kehvasti, aga süüdistans selles üleminekut NL100BSS-lt NL50HU-le. Järgmine kuu tahaks mängida 16k kätt ja +$1000 miinimum ($1600 loodan saada). Selleks pean vähem HU laudades tiltima :(.

        Comment

        • TaaviK
          FPP Pro
          • Nov 2008
          • 248

          #19
          Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

          [img width=750 height=526]http://img204.imageshack.us/img204/4499/graafikkf9.jpg[/img]

          Profit: +2450$ cash
          +300$ rakeback
          +400$ live turna
          ____________________
          +3150$

          Kasumiga võib rahule jääda, kuigi kohati üsna halba mängu suutsin downswingi ajal teha. Käte arv oleks võinud ka veidi rohkem olla, kuidki vahepeal esines nädalaajane puhkuseperiood.

          Veebruar:
          20K kätt vähemalt
          3K$ profit cashis

          Comment

          • runnar
            Grinder
            • Oct 2008
            • 740

            #20
            Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

            jaanuari eesmärk oli 15-20k kätt mängida, see sai täidetud aga graafikuga küll rahul pole
            [img width=750 height=493]http://img175.imageshack.us/img175/7887/jan09nj2.jpg[/img]
            lisaks jäid online turniirid umbes nulli, boonust tuli $75, rakeback'i u $200 ja live turniiridelt 6st 2 cashi sh 1 võit ja +u20kEEKi, nii et tänu tribet livele võib kuuga rahule jääda.
            Veebruaris püüaks jälle 20k läbi mängida ja väheke viisakamat tõusunurka näidata

            Comment

            • leits

              #21
              Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

              Tahate ameerika mägesid? SAAATE
              Eesmärke polnud, olin suures tildis. Suur tõus = Suur langus = NL100 HU.

              Veebruari eesmärk on 40k kätt ja +800 daala. esialgu mängin NL25 (kuni rolli kenaks saan jälle) siis NL50. Ilmselge et mu stiil oli NL50 liiga loose, keskmisel 19/14, või isegi 20/16.

              Hetkel mängin NL25 11/9 või 13/10 ja tulemused on tunduvalt paremad, ei blufi üle.


              [img width=750 height=441]http://img213.imageshack.us/img213/6614/pl22123tm4.jpg[/img]
              [img width=1 height=1]http://img213.imageshack.us/img213/pl22123tm4.jpg/1/w1440.png[/img]

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #22
                Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                mängisin vähe, kuigi esimese 15 päevaga oli 80% graafikust tehtud. samas kino kuu oli, sai nii mõnegi disko ürituse tehtud kus sai kino rohkem kui 5 dollari eest. +EMV osalus ja Triobet LIVE üritus koos olümpsi Happy Houriga olid toredad. Lisaks nägin foorumi kuulsused ära. OPELi nokamütsi ja traksid ostsin ka, niiet igati korda läinud kuu.

                [img width=750 height=415]http://arion.pri.ee/estpatrick/jan.jpg[/img]

                veebruari eesmärk mängida AINULT 2/4 ja liikuda ka regulaarseks 3/6 mängijaks. seega eesmärk vältida 1/2 mänge. Alternatiivsaitidel (Triobet ja Swank poker) saada rakebacki ja boonuseid ja pingevabalt HU toksida ajaviiteks

                live ja alternatiivsaite ei viitsinud kokku arvutama hakata, aga jäin plussi

                Comment

                • your_naked_mom
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 212

                  #23
                  Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                  estpätrik, sul on way kõige nunnum mindset

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #24
                    Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                    Jaanuariks eesmärke ei seadnud.
                    Tulemustega olen rahul, kuigi oleks tahtnud siiski üle 1000 euro piiri jõuda. Winrate oli mõnus, ~6BB/100.
                    See kuu hakkasin mängima fullring ja 6max laudu pooleks- 3 FR ja 3 6maxi korraga. Vähemalt on põnev.
                    Muidu mängiks aint FRi a Unibetis pole neid laudu piisavalt, see kuu võibolla kolin lõpuks starsi üle.
                    Jaanuaris võtsin ka esimest korda raha välja, pea kogu selle kuu tulu, ja kulutasin selle edukalt ära. :-\

                    [img width=750 height=576]http://img440.imageshack.us/img440/9103/jaanuar09ph4.jpg[/img]
                    [img width=750 height=273]http://img244.imageshack.us/img244/9062/janstats09ar6.jpg[/img]

                    Veebruari eesmärgid:
                    • 20k kätt
                    • winrate üle 4BB/100
                    • kuu lõpuks Starsi kolitud
                    • proovida 100NLis ellu jääda

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #25
                      Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                      Jaanuari eesmärgid:
                      1) Jõuda kuskil 500$ peale vähemalt = PASS ( küll stake pärast aga iseseisvalt oleks kätte saanud)
                      2) Teha 100$ cashout ja ennast premeerida ilusa mängu eest = FAIL (stake ja limiidis tõusmise tõttu ei saa seda teha)
                      3) Kirjutada valmis esimesed lehed lõputööst = PASS
                      4) Mängida vähemalt 15k käsi = PASS (17,2k)
                      6) Vähem swinge = FAIL ( väga swingine)

                      Veebruari Eesmärgid:
                      1) Saada võitvaks mängijaks Nl20
                      2) Vähem swinge
                      3) Õppida rohkem terooriat
                      4) Saada BR vähemalt 1000$ peale.
                      5) Mängida vähemalt 20k käsi


                      Graafik:
                      [img width=750 height=367]http://img403.imageshack.us/img403/5706/jaanuarfullef1.jpg[/img]

                      Limits:

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #26
                        Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                        mul on jaanuaris sessi aeg ja seega eriti mängida ei saanud, mingi 15K kätt ja 140 dollarit plussi, veebruaris hakkab grind pihta



                        1. Teha veebruaris vähemalt 30K kätt
                        2. Viia roll 600 dollari peale
                        3. märtsis nl25 mängida

                        Comment

                        • virx747
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 751

                          #27
                          Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                          - mängida Toweris jaanuari kuuga lahti 120$ boonus ja saada 2. levelile Tehtud
                          - tegeleda iga päev vähemalt 2 tundi teooria õppimisega Päris aus olla, siis ilmselt niipalju ei tulnud
                          - koostada endale artiklite ja raamatute nimekiri, mida hakata lahkama Tehtud
                          - peale igat sessi vaadata läbi kaotatud käed, küsimuste korral postitada need foorumitesse või küsida nõu Tehtud rahuldavalt
                          - aasta algusest hakata pidama oma blogi Tegemata

                          Kuna töökoormust ei jäänud niimoodi ära, nagu plaanisin, siis pidin oma plaanides korrektuure tegema. Veebruari keskelt 99% pühendumus pokkerile.

                          Veebruari plaanid:
                          - BR 800
                          - kuu lõpus mängida NL30-s
                          - vähemalt 70k kätt
                          - analüüsida, tuhnida foorumites, lugeda jne. nagu ikka

                          See oli siis minu esimene kuu, kui grindisin täiesti teadlikult ja tõsiselt. Muutsin vähemalt 3x üsna kardinaalselt oma mängu, sellest ka sellised kõikumised. Olen ikka veel otsimas oma mängu, aga kuu lõpus leidsin juba päris huvitava stiili. Alustasin aastat 34 dollariga ja pideva kaotamisega NL10-s. Lõpetasin kuu 480 dollariga ja tõusva joonega NL20-s, seepärast võib tegelikult kuu lugeda väga õnnestunuks.

                          Kui keegi viitsib stattidesse süveneda, siis kommentaarid nagu ikka väga teretulnud!

                          [img width=750 height=415]http://i42.tinypic.com/wb8702.gif]http://i42.tinypic.com/wb8702.gif[/img]

                          [img width=610 height=175]http://i44.tinypic.com/a31geo.gif]http://i44.tinypic.com/a31geo.gif[/img]

                          [img width=750 height=41]http://i41.tinypic.com/25t866d.gif[/img]

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #28
                            Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                            Nii. Kuna otsustasin see kuu tõsiselt pokkeriga tegelema hakta ja ennem pole eesmärke püstitanud, siis panen motivatsiooni tõstmiseks siia üles veebruari eesmärgid.


                            1) 30k kätt
                            2) saada võitvaks mängijaks, mida ma ennem kindlasti ei olnud
                            3) saada vähemalt 800$ roll, et jõuda NL20. (Natuke jõuline eesmärk, kuid peab olema midagi väga motiveerivat)
                            4) õppida teooriat vähemalt iga nädal 3h ning analüüsida kogu oma HEM databaas läbi.


                            Peab tulema...

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #29
                              Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                              Algselt postitas your_naked_mom
                              estpätrik, sul on way kõige nunnum mindset
                              tänks, minu moto on: Bitch, be cool!

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                                Kuust kuuse kasumid ainult kasvavad :) Nice job.

                                Comment

                                Working...