Official Dumb Questions Thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • widescreen
    Grinder
    • Dec 2010
    • 579

    #226
    Re: Official Dumb Questions Thread

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kleepsud teevad ju täiega koledamaks. sellist asja, et "tahaks kleepse panna, aga soovin, et ratas jääks maitsekaks" ei ole olemas. vähemalt mina pole ühtegi "maitsekat" kleepsu näinud.
    +1

    Comment

    • SR1337
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2011
      • 348

      #227
      Re: Official Dumb Questions Thread

      Üldiselt olen eelnevalt öelduga nõus + roheline on selline värv, millega üsna raske kombineerida midagi ilma, et liiga kirvevaks muutuks.

      Lähtudes sinu must-valge-roheline kombest ja kiivrist siis ilmselt ka nende värvidega kombineerida midagi.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #228
        Re: Official Dumb Questions Thread

        Nike kleeps oleks noobel. 5 Kw insta juures kah, räägitakse.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #229
          Re: Official Dumb Questions Thread

          usun, et enda mootorratta peale Ninja, DUNLOP ja FUCHS kleepsude panemine on sitaks hea idee.

          Comment

          • SR1337
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 348

            #230
            Re: Official Dumb Questions Thread

            Ei mõelnud firma kleepse, vaid üldist värvilahendust.

            E: kuigi konkreetsel rattal on see värvitud, saab seda vabalt kleepida ka.
            Last edited by SR1337; 11.12.11, 18:48.

            Comment

            • widescreen
              Grinder
              • Dec 2010
              • 579

              #231
              Re: Official Dumb Questions Thread

              Ei teagi kas võib sellist asja siin foorum küsida (moded kustutavad ruttu ära kui ei või) aga on vaja teada :D ..
              Kuidas ma saaks dns-i muuta, et saaks mitte väga legaalsel lehel mängida.. googlist uurisin ja muutsin neid numbreid seal aga ei midagi :S ehk keegi oskab viitsib aidata.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #232
                Re: Official Dumb Questions Thread

                Blogger on Google'i blogide avaldamise tööriist, mille abil saate hõlpsalt maailmaga oma mõtteid jagada. Bloggeriga on lihtne oma isiklikku või tiimi blogisse teksti, fotosid ja videoid postitada.




                youtubes ka videod üleval. pane otsingusse mingi "how to change my dns settings" vms. peaasi, et need numbrid paneksid 8.8.8.8. ja alumisele reale 8.8.4.4.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #233
                  Re: Official Dumb Questions Thread

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  http://imthekiller.blogspot.com/2010...ublic-dns.html



                  youtubes ka videod üleval. pane otsingusse mingi "how to change my dns settings" vms. peaasi, et need numbrid paneksid 8.8.8.8. ja alumisele reale 8.8.4.4.
                  Aga mis teha, kui see ei aita ? Mul dns muudetud, aga saitidele ikka ligi ei pääse, pean koguaeg netti vahetama kui kuskil pokkerisaidil vaja käia.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #234
                    Re: Official Dumb Questions Thread

                    tehke ruuterile restart peale settingute muutmist vms? ei oska selles osas aidata.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #235
                      Re: Official Dumb Questions Thread

                      osadel browseritel peab ka settinguid muutma, nt chromes
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • widescreen
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 579

                        #236
                        Re: Official Dumb Questions Thread

                        olen juba need numbrid sinna kirjutanud aga ikka ei hakka tööle.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #237
                          Re: Official Dumb Questions Thread

                          Kui mul tagaistmel nt monitor ja keegi crashib mulle sisse, kas tema kindlustus korvab monitori ka?

                          Comment

                          • hakkameimema
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2011
                            • 349

                            #238
                            Re: Official Dumb Questions Thread

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Kui mul tagaistmel nt monitor ja keegi crashib mulle sisse, kas tema kindlustus korvab monitori ka?
                            Kui sa suudad tõestada, et see crushi käigus viga sai, siis pm peaks kindlustus selle ka korvama, aga seda ma küll ei oska öelda, kuidas nad seda hindavad...

                            Comment

                            • Remokk
                              Jube Noob
                              • Nov 2011
                              • 171

                              #239
                              Re: Official Dumb Questions Thread

                              http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?fgid=103soovitan sul sealt küsida

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #240
                                Re: Official Dumb Questions Thread

                                Liikluskindlustuse seadus

                                (3) Ei hüvitata:

                                6) raha, väärtpaberite, kunstiväärtuste ja väärismetallist esemete (v.a isiklikud tarbeesemed) kahjustusest või hävimisest tulenev kahju;
                                9) veoteenusena veetud veose, mis asus liikluskahju tekitanud sõidukis kahju põhjustamise ajal, kahjustamise või hävimise kahju. Veoteenus käesoleva seaduse tähenduses on teisele isikule kuuluvate asjade vedamine tasu eest.

                                Comment

                                Working...