*** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #61
    Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

    Ei, ma kasutan versiooni Bangin Order 1.1 ehk jagan punkte vasakult paremale.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #62
      Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      Ei, ma kasutan versiooni Bangin Order 1.1 ehk jagan punkte vasakult paremale.
      Kui vasakult paremale lugeda, siis ongi ju nii nagu Char kirjutas (kui just koera ka juurde ei arvesta ) .

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #63
        Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

        Ei, no vastavalt asukohale, nagu paneks need numbrid pildi alla. Koera alla neli jne. Kuigi päris ilus koer on.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #64
          Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

          LÄhme nüüd graafikutega edasi. Kus ment ja ajuvaba on? Tahaks motti tõsta.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #65
            Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

            Vb puhkavad kusagil , milleks mängida kui raha nii palju juba :D vaja aeg vabaks võtta ,et seda nautida ka saaks ju :D

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #66
              Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***



              +sott stellareid ja sott reload boonust.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #67
                Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                Vb puhkavad kusagil , milleks mängida kui raha nii palju juba :D vaja aeg vabaks võtta ,et seda nautida ka saaks ju :D
                Ajuvaba EPT-l.

                Comment

                • rrrr
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 904

                  #68
                  Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                  Kolisin FTP->Stars. Õnneks oli üle poole rolli välja kantud ja alustasin 500 EURiga NL50. Pool kuud mängisin, pool kuud puhkasin ja progresin. Kogunes paar kilo käsi ja ümmarguselt 500 EURi starsi kontole juurde.

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #69
                    Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    LÄhme nüüd graafikutega edasi. Kus ment ja ajuvaba on? Tahaks motti tõsta.
                    sorry, games are dead

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                      Kustutasin eelnevad postitused. OT on meil teises teemas.

                      Comment

                      • supastone
                        FPP Pro
                        • Apr 2010
                        • 242

                        #71
                        Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        1998 sngd (eesmärk oli 2000 aga läksin Dagö-t kuulama ja jäi 2 tegemata).

                        Profit : 650$

                        Boonused : 150$

                        Jooks oli mega pask.

                        3.5+r ja 8 shot läks metsa.

                        Augusti eesmärk on uus shot võtta. (esimene shot juba võetud mis oli ka edukas).

                        Comment

                        • ziimukaz
                          Grinder
                          • Jan 2010
                          • 741

                          #72
                          Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                          LOL graphaments

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #73
                            Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Kustutasin eelnevad postitused. OT on meil teises teemas.
                            kui OT teises teemas siis oleksid võinud need postid OTsse liigutada ju?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #74
                              Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              kui OT teises teemas siis oleksid võinud need postid OTsse liigutada ju?
                              Kuna postitused olid liiga personaalsed siis seetõttu ei liigutanud. Kui tahaksin saaksin veel liigutada, sest ma neid poste füüsiliselt ei kustutanud. See tähendab, et neid saab taastada.

                              Comment

                              Working...