*** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ermii
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 402

    #16
    Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

    Juuli möödus selliselt :

    Comment

    • DaBeat
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 404

      #17
      Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

      Algselt postitas jarlop Vaata postitust

      Väga kena,mis pokkeritoas mängid?

      Comment

      • IsandJoberst
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 326

        #18
        Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***




        Mäng: 348.38$
        Rakeback: 375$
        Depo boonus: 580$
        Kokku: 1303.38$

        Ainult volüümiga võib rahule jääda, mänguline kasum ikka väga kehv (20bi alla ev ka).
        Järgmine kuu eesmärk: Cash min 600$ + säilitada platinumstar

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #19
          Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

          wow, mad volume IsandJoberst! Edu edaspidiseks.


          Enda juuliga kindlasti rahule jääda ei saa. Õppisin rohkem, kui kogu eelneva pokkerikarjääri jooksul kokku, nüüd on vaja see tihend toimima saada, mis teadmiste ja hiire vahel on. Liiga palju väga kalleid vigu teen ja spewin.
          Spewtardi graafik:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          August.
          800 mängu.
          Jõuda 60$ mängudesse

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #20
            Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

            Ainukene goal millega feilisin oli 100h mängu. 5 jäi puudu :(

            Augusti goalid:
            *50k kätt
            *Profit
            *Limiidis üles

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #21
              Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

              Graafik näeb kahjuks selline välja tänu NL50 shotile, aga hea comeback NL25'ga ning kokkuvõttes NL25'e hourly ning winrate on parem kui eelmine kuu. Ning kuna ma vaatan palju CR'i videosi, siis on loogiline, et see ongi iga kuu kõrgem :D



              Mängitud tunde tuli napilt alla 140!

              Augustis eesmärgiks kvaliteetne mäng ja 7500 VPP'd, et SN säiliks ning kuna parimal sõbral puhkus, siis tuleb ka suve natuke nautida, seega nädalavahetustel seekord väga palju mängimist olema ei saa!

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #22
                Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                Cash:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Turnad:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Boonused: 450$~

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #23
                  Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***




                  volüüm on kõva
                  rb+boonus..u 300-400$

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #24
                    Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                    Mitterahuldav.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    rb+boonus ~350$

                    Comment

                    • oohoh
                      Grinder
                      • Oct 2009
                      • 547

                      #25
                      Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                      augustis 80k kätt

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #26
                        Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                        Kuu alguses panin starsi $600. Kuu ei olnud suurem asi $$$ , aga volüümiga jään rahule ja brain-muscle treeninguga ka ( Jared Tendler ) niiet kokkuvõttes pingutasin korralikult ja ega siis polegi midagi põdeda.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        + boonused $1k

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #27
                          Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***



                          Hemi peaks ära ostma omale mingi aeg:), või emal laskma eestist koodi üles otsida, aga muidu ülim hiiter see kuu, see ka ainuke kuu mil olen austraalias saanud natuke tõsiselt võtta ja nagu näha siis enamus turnad mängitud nädalavahetusel.

                          Selle kuu goale polnudki veel, kuna olin päris kaua pokkerist eemal.
                          Aga augustiks paneks küll mõned.

                          *Hittida APPT-l:D
                          *Käia rohkem tööl ja mitte olla iga nädala esmasp. või reede haige, et saaks pokkerit mängida.
                          *vähem gämblimist
                          *otsida omale reisikaaslane, kes tahab minuga 2+ kuud balil rannaäärses villas grindida.

                          Comment

                          • Fuzzy
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2010
                            • 452

                            #28
                            Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                            Minul oli väga hea kuu, teenisin 27 USD kasumit.

                            Esimesed 14k kätt NL50, ülejäänu NL100.

                            Comment

                            • petteri
                              Jube Noob
                              • Feb 2011
                              • 162

                              #29
                              Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                              Juuli eesmärgid olid:
                              1. teha rohkem profitit kui juunis Fail! Aga hea, et midagigi tuli.
                              2. vaadata nädalas 3-4 videot Fail! 2 videot vaatasin umbes.

                              Heads-up ($15 Turbod ja $7 Hyper-turbod peamiselt)

                              Cash $15
                              MTT ja muu -$78,2
                              Boonused: $60
                              Kokku: $341.24

                              Augusti eesmärgid:
                              1. Platinum stariks saada
                              2. $500+ profit

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #30
                                Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                                Algselt postitas petteri Vaata postitust
                                Augusti eesmärgid:
                                1. Platinum stariks saada
                                2. $500+ profit
                                Pole just eriti raske augustis. Just sain kirja starsist, et 750 punkti eest saab Platinumi see kuu.

                                Comment

                                Working...