*** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

    Kasumit $5200 + RB (5.64 PT/BB) ja 13,668 kätt. Ei jooksnud eriti hästi ja väga palju coolereid. Tunde kokku 120h (codecciga oli 150h bet, mille kaotasin) aga kuna coachisin päris usinalt, mitu päeva kuus ei mänginud siis võib öelda, et ca 200h kuu. Kokku graafiku järgi 28päeva aga osad on fake sela, sest kui peale keskööd ühe käe mänginud siis läks arvesse. Seega ca. nädal offi võetud.

    Augusti eesmärgid:
    Rohkem õppida, rohkem õpetada, ca. 15,000 kätt mängida. Kui ei õpetaks siis 150h oleks eesmärk.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #32
      Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

      141 mängu normal speed husng, 22.7% roi
      augusti eesmärk: leida aega, et mängida, move up and watch videos
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • semu
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 69

        #33
        Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

        Nonii, kuna mul FTPst roll pmst läks, siis hakkasin trios uuesti mängima üle pika aja. Raha oli 0 aga õnneks sain isalt laenu. 200EURiga on väga raske alustada ja arvan, et tulemusega võib rahul olla. Augustis proovin 2k-3k games teha ja võtta pokkerit tõsisemalt.



        Uploaded with ImageShack.us

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #34
          Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

          Juulis eesmärke polnud

          Augusti eesmärgid:
          *Lõpetada diil
          *mängida vähemalt 75k kätt
          *nädalas üks video ära vaadata
          *olla terve kuu kaine va. tüdruku sünnipäev


          Graafik:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Boonsed: $600
          Kokku: -$827

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #35
            Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

            Semu, mida mängid Trios?

            Comment

            • semu
              Julm Donk
              • Nov 2008
              • 69

              #36
              Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Semu, mida mängid Trios?
              50s,100s HU SNG nüüdsest. Alustasin agresiivse BRMiga, kui hakkasin 10s,20s,30s mängima.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #37
                Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                Giraph:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                pikemalt siin

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #38
                  Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                  Polnud kiita:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  lisaks:

                  Turnad: +125
                  Boonus+RB: +225
                  -----
                  KOKKU: +208$

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #39
                    Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                    Polnud kiita:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    lisaks:

                    Turnad: +125
                    Boonus+RB: +225
                    -----
                    KOKKU: +208$
                    Las ma arvan , Stars ?

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #40
                      Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                      888 hoopis.
                      Kas starsis on mingi massiline doomswitch, et küsid?

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #41
                        Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                        No paistab nii olevat jah .

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #42
                          Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                          masendav....rahakotti veel õnneks on. eesmärgiks see kuu on midagigi beatida ja loota et downer kaob. Õnnestunud kahe kuuga lifetime winnings nulli kütta... augustis loodetavasti teen pausi frist, kas mingi vähestel laudadel 6maxi või hu sngd.

                          Comment

                          • Blackbirds
                            FPP Pro
                            • May 2010
                            • 206

                            #43
                            Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                            volume on küll sick. sellest mingit normi rb'i ei kuku?

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #44
                              Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                              kuidas ajuvabal mendil läheb?

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #45
                                Re: *** Juuli graafikud ja augusti eesmärgid ***

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                kuidas ajuvabal mendil läheb?
                                Huvitab ka. Üleeelmine kuu juba r2igelt ootasin Ajuvaba graafikut, aga ei tulnudki :D

                                Comment

                                Working...