Tere,
oskab keegi öelda kas väikese stackiga mängimine on süstemne mängustiil või lihtsalt lantimine.
Tundub, et mitmed regularid harrastavad seda järjepidevalt mitmel laual mängides. On seal mingi iva ka?
oskab keegi öelda kas väikese stackiga mängimine on süstemne mängustiil või lihtsalt lantimine.
Tundub, et mitmed regularid harrastavad seda järjepidevalt mitmel laual mängides. On seal mingi iva ka?
Comment