Schortstackerid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #16
    Re: Schortstackerid

    ei näe seost

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #17
      Re: Schortstackerid

      Algselt postitas variatsioon
      SHORTSTACKERID. - Oleks Parem Eemaldada Liiklusest

      K: Miks on shortstack´i omanikud kõige uskilikum rahvas?
      V: Sest nad usuvad,et omavad autot.

      K: Kuidas panna shortstack´ mäest kiiremini alla sõitma?
      V: Lülita mootor välja.

      K: Miks pole mõtet shortstack´ile naastrehve muretseda?
      V: Sest ta ei lähe talvel käima.

      K: Kuidas kutsuda shortstack´i juhti kes sai kiiruse ületamise eest trahvi?
      V: Valetaja!

      K: Miks leiutati shortstack´?
      V: Et oleks mida pukseerida.

      K: Mida arvata shortstack´ist mis ei lagune peale esimest 100 kilomeetrit?
      V: Erand kinnitab reeglit.

      K: Mis on 1 shortstack´ mäe otsas?
      V: Imelik nähtus.

      K: Mis on 2 shortstack´it mäe otsas?
      V: Ime!

      K: Mis on 3 shortstack´it mäe otsas?
      V: Ulmefilm.

      K: Mis on 100 shortstack´it mäe otsas?
      V: Romula.

      K: Miks on shortstack´i kapoti all tuli?
      V: Et sa saaks seda 24h parandada.

      K: Kuidas shortstack´i juhti eristada teistest tumedate prillidega tüüpidest?
      V: shortstack´i juhil pole valget keppi.

      K: Mis on golfipalli ja shortstack´i erinevus?
      V: Golfipall läbib pikema vahemaa.

      K: Kuidas sa saad aru et sõidad shortstack´iga?
      V: Kui hääletajatele lähened peidavad nad pöidlad ära.

      K: Miks shortstack´ arvuteid ei tooda?
      V: Sest nad ei suuda välja mõelda kuidas need õli lekitama panna.

      K: Mis on piseim detail shortstack´i juures?
      V: Omaniku aju.

      K: Kuidas kahekordistada shortstack´i hinda?
      V: Pane paak täis.
      pigem ikka:

      SHORTSTACKERID. - Oleks Parem Eemaldada Liiklusest

      K: Miks on shortstack´i omanikud kõige uskilikum rahvas?
      V: Sest nad usuvad,et omavad skilli.

      K: Kuidas panna shortstack mäest kiiremini alla sõitma?
      V: panna nad uskuma et nad oskavad postflop mängida.

      K: Miks pole mõtet shortstack´ile naastrehve muretseda?
      V: Sest ta nad ei näe floppi niikuinii kunagi.

      K: Kuidas kutsuda shortstack´i juhti kes võitis poti postflopis?
      V: Valetaja!

      K: Miks leiutati shortstack´?
      V: Et oleks rakemaksjaid.

      K: Mida arvata shortstack´ist mis ei lähe bustoks peale esimest 100 allinn?
      V: Erand kinnitab reeglit.

      K: Mis on 1 shortstack duublis?
      V: Imelik nähtus.

      K: Mis on 2 shortstack´i duublis?
      V: Ime!

      K: Mis on 3 shortstack´i duublis?
      V: Ulmefilm.

      K: Mis on 100 shortstack´i duublis?
      V: Jokkerstars.

      K: Mis on shortstack´i kupli all?
      V: Et saaks 24h online mängida.

      K: Kuidas shortstack´i eristada teistest tumedate prillidega tüüpidest?
      V: shortstack on purjus.

      K: Mis on golfipalli ja shortstack´i erinevus?
      V: Golfipall teab kuhu ta jõudma peab.

      K: Kuidas sa saad aru et mängid shortstack´iga?
      V: Kui mängujärg läheneb nad foldivad.

      K: Mis on piseim detail shortstack´i juures?
      V: Omaniku aju.

      K: Kuidas kahekordistada shortstack´i hinda?
      V: maksta nad kinni 6 high-ga.

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #18
        Re: Schortstackerid

        LOL

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #19
          Re: Schortstackerid

          MA proovisin ka eile esimest korda shortstackimist NL100's. Võtsin kuskil 15 lauda ning veic üle tunni ajaga -300$, KÕIK MIS MUL OLI KRÄKITI LIHTSALT ÄRA!!!

          Enam ei proovi.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: Schortstackerid

            Algselt postitas ESTPatrick
            pigem ikka:

            SHORTSTACKERID. - Oleks Parem Eemaldada Liiklusest

            K: Miks on shortstack´i omanikud kõige uskilikum rahvas?
            V: Sest nad usuvad,et omavad skilli.

            K: Kuidas panna shortstack mäest kiiremini alla sõitma?
            V: panna nad uskuma et nad oskavad postflop mängida.

            K: Miks pole mõtet shortstack´ile naastrehve muretseda?
            V: Sest ta nad ei näe floppi niikuinii kunagi.

            K: Kuidas kutsuda shortstack´i juhti kes võitis poti postflopis?
            V: Valetaja!

            K: Miks leiutati shortstack´?
            V: Et oleks rakemaksjaid.

            K: Mida arvata shortstack´ist mis ei lähe bustoks peale esimest 100 allinn?
            V: Erand kinnitab reeglit.

            K: Mis on 1 shortstack duublis?
            V: Imelik nähtus.

            K: Mis on 2 shortstack´i duublis?
            V: Ime!

            K: Mis on 3 shortstack´i duublis?
            V: Ulmefilm.

            K: Mis on 100 shortstack´i duublis?
            V: Jokkerstars.

            K: Mis on shortstack´i kupli all?
            V: Et saaks 24h online mängida.

            K: Kuidas shortstack´i eristada teistest tumedate prillidega tüüpidest?
            V: shortstack on purjus.

            K: Mis on golfipalli ja shortstack´i erinevus?
            V: Golfipall teab kuhu ta jõudma peab.

            K: Kuidas sa saad aru et mängid shortstack´iga?
            V: Kui mängujärg läheneb nad foldivad.

            K: Mis on piseim detail shortstack´i juures?
            V: Omaniku aju.

            K: Kuidas kahekordistada shortstack´i hinda?
            V: maksta nad kinni 6 high-ga.
            LOL

            Comment

            Working...