Schortstackerid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rmartin
    Klubi Liige
    • Dec 2008
    • 175

    #1

    Schortstackerid

    Tere,
    oskab keegi öelda kas väikese stackiga mängimine on süstemne mängustiil või lihtsalt lantimine.
    Tundub, et mitmed regularid harrastavad seda järjepidevalt mitmel laual mängides. On seal mingi iva ka?
  • zyxxx
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 453

    #2
    Re: Schortstackerid

    Seda saab nimetada ikka päris eraldi seisvaks mängustiiliks ja kindlasti ta ennast madalas limiidis ka mingil määral õigustab. Samas kui tahad olla arenev mängija, siis selle stiili harrastamine sulle midagi juurde ei anna - keegi võrdles seda siin päris huvitavalt pudelite korjamisega, raha teenid natuke, aga edasi see sind kuhugi ei vii. Pigem viib tagasi, sest ennast ümber õppida on keerulisem kui kohe alustada õige kursiga.

    Päris pikalt kirjeldab shortstack strateegiat www.pokerstrategy.com.

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #3
      Re: Schortstackerid

      I'm going to kill all shortstackers!

      Comment

      • Aristotep
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #4
        Re: Schortstackerid

        Nagu juba eelnevalt tabavalt öeldud... shortstackeritel raiutakse suvepäevade ajal kirvega käed maha. Tõsine asi :P

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #5
          Re: Schortstackerid

          mulle nad meeldivad üldjoontes, kui tabada ära kuidas keegi mängib siis päris head raha võib saada

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #6
            Re: Schortstackerid

            head jõuluvanad

            Comment

            • leits

              #7
              Re: Schortstackerid

              Algselt postitas Lutzky
              head jõuluvanad
              Ei ytleks, on ka shortstackereid, kes on sitaks head imo. Neid huvitagi väga postflop mäng, kuna kogu action toimub preflop :)

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #8
                Re: Schortstackerid

                obv

                Comment

                • ActionJackson
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 231

                  #9
                  Re: Schortstackerid

                  Kui on olemas mingid hiinlaste WOWi "kullavabrikud" siis päris-päris kindlasti on kusagil samasugused urkad, kus vennad istuvad vahetustega 24h ja toksivad SSi.

                  Kogu asja mõte ongi lühidalt selles, et mängid ainult häid käsi, mis suurema tõenäosusega võidu toovad ja väldid postflop otsuseid, mis raha välja võivad viia.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Schortstackerid

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    mulle nad meeldivad üldjoontes, kui tabada ära kuidas keegi mängib siis päris head raha võib saada
                    ainult donkidelt, regular shortidelt, kes on break-even või paremad, nendelt ei saa sittagi, isegi kui sa 100% nende mängu tead. Nende vastu kindlasti eelis on aga see eelis on nii väike - maybe 1-2 PT/BB mitte rohkem ja sedagi ÜLISUURE variatsiooniga. Ja kui sa oled BB ning hea shortstacker on SB-l, siis su eelis on sinna 0 PT/BB lähistele ja kindlasti koos rakega hakkad sina kaotama, kui ta oskab korrektslet push and foldi ära kasutada.

                    Seega parema meelega sa eelistaksid hea-regular short-stacki asemel lauda 100BB stackiga 10/2 nitti, kelle vastu on su winrate täpselt sama suur aga vähemalt puudub variatsioon.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #11
                      Re: Schortstackerid

                      Algselt postitas ActionJackson
                      Kui on olemas mingid hiinlaste WOWi "kullavabrikud" siis päris-päris kindlasti on kusagil samasugused urkad, kus vennad istuvad vahetustega 24h ja toksivad SSi.

                      Kogu asja mõte ongi lühidalt selles, et mängid ainult häid käsi, mis suurema tõenäosusega võidu toovad ja väldid postflop otsuseid, mis raha välja võivad viia.
                      kuna winrate on neil väike, siis kutsutakse neid ka rakeback prodeks

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #12
                        Re: Schortstackerid

                        Algselt postitas ranka
                        ainult donkidelt, regular shortidelt, kes on break-even või paremad, nendelt ei saa sittagi, isegi kui sa 100% nende mängu tead. Nende vastu kindlasti eelis on aga see eelis on nii väike - maybe 1-2 PT/BB mitte rohkem ja sedagi ÜLISUURE variatsiooniga. Ja kui sa oled BB ning hea shortstacker on SB-l, siis su eelis on sinna 0 PT/BB lähistele ja kindlasti koos rakega hakkad sina kaotama, kui ta oskab korrektslet push and foldi ära kasutada.

                        Seega parema meelega sa eelistaksid hea-regular short-stacki asemel lauda 100BB stackiga 10/2 nitti, kelle vastu on su winrate täpselt sama suur aga vähemalt puudub variatsioon.
                        ma olen upswingis vs shorti, seega saan raha

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #13
                          Re: Schortstackerid

                          ma juba kardan shortstackereid. uni läks ka ära... :D

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: Schortstackerid

                            lol_shortstackers

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #15
                              Re: Schortstackerid

                              SHORTSTACKERID. - Oleks Parem Eemaldada Liiklusest

                              K: Miks on shortstack´i omanikud kõige uskilikum rahvas?
                              V: Sest nad usuvad,et omavad autot.

                              K: Kuidas panna shortstack´ mäest kiiremini alla sõitma?
                              V: Lülita mootor välja.

                              K: Miks pole mõtet shortstack´ile naastrehve muretseda?
                              V: Sest ta ei lähe talvel käima.

                              K: Kuidas kutsuda shortstack´i juhti kes sai kiiruse ületamise eest trahvi?
                              V: Valetaja!

                              K: Miks leiutati shortstack´?
                              V: Et oleks mida pukseerida.

                              K: Mida arvata shortstack´ist mis ei lagune peale esimest 100 kilomeetrit?
                              V: Erand kinnitab reeglit.

                              K: Mis on 1 shortstack´ mäe otsas?
                              V: Imelik nähtus.

                              K: Mis on 2 shortstack´it mäe otsas?
                              V: Ime!

                              K: Mis on 3 shortstack´it mäe otsas?
                              V: Ulmefilm.

                              K: Mis on 100 shortstack´it mäe otsas?
                              V: Romula.

                              K: Miks on shortstack´i kapoti all tuli?
                              V: Et sa saaks seda 24h parandada.

                              K: Kuidas shortstack´i juhti eristada teistest tumedate prillidega tüüpidest?
                              V: shortstack´i juhil pole valget keppi.

                              K: Mis on golfipalli ja shortstack´i erinevus?
                              V: Golfipall läbib pikema vahemaa.

                              K: Kuidas sa saad aru et sõidad shortstack´iga?
                              V: Kui hääletajatele lähened peidavad nad pöidlad ära.

                              K: Miks shortstack´ arvuteid ei tooda?
                              V: Sest nad ei suuda välja mõelda kuidas need õli lekitama panna.

                              K: Mis on piseim detail shortstack´i juures?
                              V: Omaniku aju.

                              K: Kuidas kahekordistada shortstack´i hinda?
                              V: Pane paak täis.

                              Comment

                              Working...