Tere, plaanis sõpredega osta žetoone, aga pole varem midagi välismaalt tellinud ja oleks veidike abi vaja. Tavaliselt mängime 4-5-kesi ja arvan, et 500-ne kast oleks kõige mõistlikum ja Amazon.com-st leidsin midagi sellist: http://www.amazon.com/ChipsAndGames-...2226470&sr=8-6. Kommentaaride põhjal tundub norm, aga äkki oskab keegi üldse veel paremat setti või hoopiski kohta soovitada, näiteks Inglismaa Amazon, et äkki tuleb sealt odavamalt vms, ma ei tea. Plaanis veel juurde osta raamat ja võibolla mõned väikesed asjad veel, aga Amazon.com-s on vist nii, et iga asja pealt tuleb mingi umbes 3$ vms juurde?
Äkki on veel midagi mida peaks teadma välismaalt tellides ja kui suur on umbes postikulu(Eestis) või on see varieeruv vastavalt raskustele?
Äkki on veel midagi mida peaks teadma välismaalt tellides ja kui suur on umbes postikulu(Eestis) või on see varieeruv vastavalt raskustele?
TC
Comment