Žetoonid ja tellimine välismaalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tahanvaadata
    Julm Donk
    • Nov 2008
    • 57

    #1

    Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Tere, plaanis sõpredega osta žetoone, aga pole varem midagi välismaalt tellinud ja oleks veidike abi vaja. Tavaliselt mängime 4-5-kesi ja arvan, et 500-ne kast oleks kõige mõistlikum ja Amazon.com-st leidsin midagi sellist: http://www.amazon.com/ChipsAndGames-...2226470&sr=8-6. Kommentaaride põhjal tundub norm, aga äkki oskab keegi üldse veel paremat setti või hoopiski kohta soovitada, näiteks Inglismaa Amazon, et äkki tuleb sealt odavamalt vms, ma ei tea. Plaanis veel juurde osta raamat ja võibolla mõned väikesed asjad veel, aga Amazon.com-s on vist nii, et iga asja pealt tuleb mingi umbes 3$ vms juurde?
    Äkki on veel midagi mida peaks teadma välismaalt tellides ja kui suur on umbes postikulu(Eestis) või on see varieeruv vastavalt raskustele?
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2
    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Miks välismaalt kui Eestis koht olemas, kus asjad saadaval. http://www.pokershop.ee/

    Comment

    • taavi19
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 321

      #3
      Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

      Julgen vabalt soovitada www.netikuller.ee -d
      Teeb netist tellimise kõvasti lihtsamaks.

      Comment

      • tahanvaadata
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 57

        #4
        Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

        Algselt postitas BuildUp
        Miks välismaalt kui Eestis koht olemas, kus asjad saadaval. http://www.pokershop.ee/
        Alguses mõtlesingi sealt osta, aga žetoonid tunduvad päris kallid ja raamatu saaks kah veidike odavamalt. Võibolla kokkuvõttes tõesti siiski mitte, peab mõtlema selle üle veel.

        Comment

        • stennn
          PokkeriÕpetus.eu Coach
          • Oct 2008
          • 189

          #5
          Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

          pokershopist saad 2 päevaga, sealt mujalt kes teab kui kaua aega kulub kauba kätte saamiseks.

          Comment

          • Marks111
            Jube Noob
            • Nov 2008
            • 111

            #6
            Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

            Neile chipcasedele peaks tulema suht suur saatmis kulu juurde kuna need suht rasked

            Comment

            • iffikas
              Räme Fish
              • Oct 2008
              • 18

              #7
              Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

              Võta ühendust, võin aidata tellimisega.

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #8
                Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

                Ükskord mõtlesin kas tellida pokerstarsist 10k FPP eest sealne chip komplekt. Viga on ainult, et mõnda värvi chippe on vähe, ja 10k FPP on ca (FPP=cash alusel) miinimum $100 (üle 1100 eegu). Siis mõtlesin et parema meelega telliks 5 komplekti pokershop.ee chippe (750.-) - värve on ühe palju, mis mulle meeldib (või mõnda värvi pole ainult 10 tükki, mis teeb 5-6 handed play suht keerukaks) lisaks on nominaal väärtused (mis mõnel juhul võivad osutada segavaks faktoriks, aga põhimõtteliselt peaks olema mugava, kui tühja pilguga žetoonid).

                Nüüd on pokerstarsil natuke teine kast, mis on värvilisem ja lahedam, aga ei usu, et ikka tasub ära sest 750.- < 1100.-

                Pole veel ära tellinud, aga vist tellin pokershop.ee chipid ära.

                Btw, chipid peavadki olema raskemad, sest siis nad seisavad virnas mugavamalt (tuul ei lükka ümber või kui keegi kergelt lauda müksab), nendega saab chip trikke teha paremini, kestavad kauem ning tunduvad niisama reaalsemad.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

                  Algselt postitas timukasr


                  Btw, chipid peavadki olema raskemad, sest siis nad seisavad virnas mugavamalt (tuul ei lükka ümber või kui keegi kergelt lauda müksab),

                  ...kõhutuul..LMAO ;D

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #10
                    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

                    Mõned kergemad chipid kukuvad virnast ümber kui keegi kõnnib lauast mööda.

                    Comment

                    • tahanvaadata
                      Julm Donk
                      • Nov 2008
                      • 57

                      #11
                      Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

                      Algselt postitas timukasr
                      Mõned kergemad chipid kukuvad virnast ümber kui keegi kõnnib lauast mööda.
                      Millised need niimoodi ümber kukuvad, ise mõtlesin nüüd siis kui ma peaksin pokershop.ee tellima siis ma võtaks vist need:http://www.pokershop.ee/product_info...roducts_id=708. 11,5 grammised need küll, või peaks võtma siis need 13,5 grammised: http://www.pokershop.ee/product_info...roducts_id=719? Kui suur vahe neil on üldse?

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

                        kuna mu bankroll on suur ning teistel mu tuttavatel ka, siis me teeme home-gamet kullakangidega

                        Comment

                        • timukasr
                          Vana Tegija
                          • Nov 2008
                          • 1099

                          #13
                          Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

                          Algselt postitas tahanvaadata
                          Millised need niimoodi ümber kukuvad, ise mõtlesin nüüd siis kui ma peaksin pokershop.ee tellima siis ma võtaks vist need:http://www.pokershop.ee/product_info...roducts_id=708. 11,5 grammised need küll, või peaks võtma siis need 13,5 grammised: http://www.pokershop.ee/product_info...roducts_id=719? Kui suur vahe neil on üldse?
                          Kukuvad maha mingid imelikud chipid mida pokershop.ee ei müüdagi (need on mingi maxima või tiimari produkt, mis on plastmassist suht tehtud). 11,2 grammised on kohe nö raske ja mõnus käes hoida. Nondega ma ainult mänginud olen, 13,5 grammiseid pole käes hoidnud kahjuks.

                          Comment

                          • raidov
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 436

                            #14
                            Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

                            Ega keegi ei tea kust saaks osta Tallinnas žetoone, sõbrale kingituseks oleks vaja ja pokershopist tellida enam ei jõua.


                            Ette tänades ;D

                            Comment

                            • $$$
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1072

                              #15
                              Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

                              Algselt postitas raidov
                              Ega keegi ei tea kust saaks osta Tallinnas žetoone, sõbrale kingituseks oleks vaja ja pokershopist tellida enam ei jõua.


                              Ette tänades ;D
                              Siin foorumis oli selline teema olemas, kusagil otsi veits. Ise tean, et Weplay pood Solarises, aga seal vist veits kallimad kui mujal.

                              Comment

                              Working...