Žetoonid ja tellimine välismaalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2rrison
    Räme Fish
    • Aug 2009
    • 3

    #16
    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Tartu mnt-l on ka lauamängude pood, kus igast kaardid ja chipi komplektid olemas.

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #17
      Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

      ja imo igas , eem prismas on ka vist olemas, või koduekstras, vms, ka korralikud, kui sa neid 300 eeguseid ei osta, mis on plastmassist ja kaaluvad 6-7g tükk ja tunduvad, mänguasjade, mitte mängunuppudena

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #18
        Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

        Novaluxist? ;D

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #19
          Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

          no neid 6-7g seid ikka ei kingiks, 11,2sed on normid :P , nigunii hakkad ise ka nendega mängimas käima ju^^

          Comment

          • marxiku
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 471

            #20
            Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

            kust saada DEALER nuppu, endal kadus kohvrist ära. Ega kellelgi mõnda üle pole? suvalist plönni ka ei tahaks panna.

            Comment

            Working...