*** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #76
    Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

    Miks Ajuvaba graphi pole ? Terve kuu ootasin nahuj..

    Comment

    • rynno
      Grinder
      • Feb 2009
      • 511

      #77
      Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

      E:nm azd

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #78
        Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

        Algselt postitas rynno Vaata postitust
        checki esimest posti
        Tead, kes on Ajuvaba ?

        Comment

        • rynno
          Grinder
          • Feb 2009
          • 511

          #79
          Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

          ole rahulik, ma ajasin ment52 ga sassi

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #80
            Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            Tead, kes on Ajuvaba ?
            hotcocacola

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #81
              Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

              Sai kõvasti volüümi antud
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Eesmärk: mängida rohkem käsi kui Codecci

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #82
                Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                Tead, kes on Ajuvaba ?
                ajuvaba küsimus

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #83
                  Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                  Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Päris nanonoko pole, aga järgmine kord paremini. Lohutan end sellega, et 50% käsi võitvate mängijate vastu.
                  Juunis tahan tugeva coachi võtta ja mängima õppida.
                  Gämblid vahel, et vahepeal nii järsud tõusud/mõõnad ?

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #84
                    Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                    Mängutulemuste poolest polnud kuu just kiita, kuid sain päris palju coachimist see kuu ja õppisin tohutult, millest loodan, et on tulevikus palju kasu, seega kuuga üleüldiselt jään 100% rahule !!!

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    +rb $1140
                    + boonus $1k
                    kokku mai kuu: $3730

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #85
                      Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                      Kusagil miski pikema jutu ka räägid ammerikamaast?

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #86
                        Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                        Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                        Kusagil miski pikema jutu ka räägid ammerikamaast?
                        nope. Tule tallinnasse siis räägin :D

                        Comment

                        • prygikala
                          Julm Donk
                          • Dec 2009
                          • 39

                          #87
                          Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                          Teine kuu 6max müttamist. NL10 on tibens-tobens aga esimene NL25 shot läks ikkagi vasta taevast.

                          NL10
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          NL25
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Kokku siis: +78$ + 50$ stellar = +128$

                          Juuni eesmärgid:
                          1. Vähemalt sama palju käsi
                          2. Valida hoolikamalt mängimise aega (liiga palju päevasel ajal toksimist see kuu)
                          3. Roll kokku ja NL25 veel torkida
                          4. Eneseharimine 6-maxi koha päält (min 10h videot/lugemist)

                          Comment

                          • MrRiver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 735

                            #88
                            Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                            Kuu ca +3.75k. Juunis tahaks PLO hu jälle üles võtta ja plussi jääda.

                            Comment

                            • 0ttt
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 444

                              #89
                              Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                              Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
                              Kuu ca +3.75k. Juunis tahaks PLO hu jälle üles võtta ja plussi jääda.
                              Mis limiiti mängid?

                              Comment

                              • isenseven
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 598

                                #90
                                Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                                turna hitttt vist

                                Comment

                                Working...