Sobiks pigem naljakate piltide teemasse, showdown winnings wdf?! Winrate on plussis juhuuu.
Järgmine kuu on enne sõjaväkke minekut viimane, seega lähen "kindla" kasumi peale välja ja ei mängi nl100-st kõrgemal. Mindseti nagunii pole enam olla.
Kuu algus oli super. Keskpaik oli veel rohkem super. Viimane kolmanik oli aga korralik downswing pokkeris eraelu suhte tõttu.
Juunis tuleb tänu sellele uuesti otsast pihta nühkima hakata.
Juuni eesmärgid:
*Jääda kasumisse
*Liikuda limiidis üles
*Õppida
Koos starsi 200$ boonusega.100k kätt mikros.Punkte rahaks see kuu ei vahetanud.Peale nn musta reedet ja pea kogu raha väljavõttu sain rolli jälle üles ja järgmine kuu vast proovin kõrgematel limiitidel.
Comment