*** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #31
    Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Suht sick 17000 kätt vaid. Mis site/sited kui saladus pole?

    Comment

    • rynno
      Grinder
      • Feb 2009
      • 511

      #32
      Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

      ainult ftp kuna ub-ga on nüüd kaputt ._. järgmine kuu plaanis võtta olymps juurde
      17k kätt hu-s ei ole midagi nii vähe :P
      Last edited by rynno; 31.05.11, 20:50.

      Comment

      • Mäksu
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 238

        #33
        Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

        +611€, peale seda kui aprillis sain coachi ja muutsin mõtteviisi 180 kraadi, elu teine parim kuu.


        juuni eesmärk võita 2 raked handsi race everleafis ja mängida nii 150-200h 1k+ profit

        Comment

        • taasver
          Grinder
          • Oct 2008
          • 584

          #34
          Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

          +6$

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #35
            Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

            Cash: Miinus 5.5k
            Donkaments:+1.2k
            RB:+800
            Boonused:+500

            = FML

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #36
              Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              donkamendid -150$, rb + natuke boonust +230$, ehk siis kuu kokku -380$

              Mõttetu kuu täis spewimist, kuid run oli ka alla igasuguste arvestuste, setuppide näol siis, mis põhilised leidsid aset nl50s, kuigi enamus käed olid nl30 pmtl. Volüüm oli ka kesine, vb ei saanud asja kuidagi käima sellepärast, et eksamiperiood on - iseenesest küll kuigi palju õppimisele ka aega pole kulutanud, kuid eks alateadlikult ikka mõjutab mindsetti pisut. Esimene miinuskuu :/. Aga jah, eks juunis saab grindiga veits tõsisemalt tegeletud.

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #37
                Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Mitu lauda 6-maxi ja kas alustasid samalt limiidilt, mis FR?
                Liikusin ikka alla ning NL50, kuid seda pigem seetõttu, et sai suurem osa rollist välja kakutud ja auto ostetud. Alguses elasin sisse ning mängisin 4 lauda, nüüd rahulikult panen 8 lauda, mis ilmselt ongi selline optimaalne piir.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #38
                  Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Cash: Miinus 5.5k
                  Donkaments:+1.2k
                  RB:+800
                  Boonused:+500

                  = FML
                  graafik kõikide joontega plz

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #39
                    Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                    Imo võiks kõigil numbrite asemel graafikud olla postituses, pealkirjaski on ju "mai graafikud".

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #40
                      Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                      Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                      sup
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Juunis tuleb sisuliselt bustorist ehitama hakata
                      oioi, kui sick run!:(

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #41
                        Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        graafik kõikide joontega plz
                        Isegi rohkem miinuses :D.
                        Huumor.
                        Pealaest jala tallani lits raisk, ahhh mis sinaaa
                        Last edited by qbj0hn; 31.05.11, 22:21.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #42
                          Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                          Micromehe teenistus tuli ära ikka.

                          Comment

                          • ziimukaz
                            Grinder
                            • Jan 2010
                            • 741

                            #43
                            Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                            Mnjaa

                            MTT +3500
                            RB +200
                            Total +$4700

                            Juuni eesmärk: uues toas kõva volüümi anda positiivse winratega.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #45
                                Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Imo võiks kõigil numbrite asemel graafikud olla postituses, pealkirjaski on ju "mai graafikud".
                                +1
                                kui suudate uppida 1-500k graafikuid, siis miks mitte uppida miinusmärgiga samu graafikuid

                                Comment

                                Working...