*** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #46
    Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Isegi rohkem miinuses :D.
    Huumor.
    Pealaest jala tallani lits raisk, ahhh mis sinaaa
    u suck at non-showdowning

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #47
      Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

      Liitun postitamise trendiga http://erit.eu/archives/130

      Edu kõigile !

      Comment

      • Roomet
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 211

        #48
        Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

        Mulle tundub non-showdown suht standard, endal ka ikka kenasti allamäge läheb see, aga SW tundub kahtlane.

        qbj0hn, miks siis selline tulemus, downswing + tilt? Ja mida üldse mängisid see kuu.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #49
          Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

          100NL BE
          Turnad + $10k
          Last edited by numnuts; 01.06.11, 04:04.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #50
            Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Koos rb ja boonustega ~500$. Üsna masendav.
            Last edited by inward; 01.06.11, 03:39.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #51
              Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

              200 või 300$ miinust.
              Graafikut ei viitsi panna.
              Kehv kuu just suhtumise pärast, ei viitsinud pokkerit tõsiselt võtta. Läks suvaliseks gämblemiseks vahepeal.
              Ilmselt olin kergelt overrolled, paarsada $ ees või taga ei mängi mingit rolli. Tuleks hoida 100 BI.
              Mida olen juba korduvalt tõestanud, et ainuke asi, mida biidin, on STT ja muud ei tohi torkida.

              Iseenesest liikusin limiidis üles, 10-20$ asemel mängin 15-30$ ja olen ka plussis neis.

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #52
                Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***



                Juuni eesmärgid:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by kuco; 01.06.11, 06:55.

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #53
                  Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                  Algselt postitas kuco Vaata postitust


                  Juuni eesmärgid:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  90 manid ?

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #54
                    Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                    Algselt postitas Roomet Vaata postitust

                    qbj0hn, miks siis selline tulemus, downswing + tilt? Ja mida üldse mängisid see kuu.
                    Peale selle NL2 hullutamise küll tildanud ei ole.
                    Ei kujuta ette, lihtsalt ühel hetkel hakkas sitasti minema. Graafikult tundub obv sitt mäng, aga ega see kaardijooks ka just maailma parim polnud.
                    NL50/100/200

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #55
                      Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                      Mais oli aega kõige muu jaoks peale pokkeri :(
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Turnad -5$
                      Boonused ja RB +85$
                      Urka saidil ka cash mingi +30$
                      --------
                      KOKKU: 600$

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #56
                        Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                        Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                        90 manid ?
                        45 manid

                        Comment

                        • 0ttt
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 444

                          #57
                          Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                          Pokkeris täitsa tühi kuu, mängisin minimaalselt kuid vaatasin CR'st mõningaid videosid mis andsid üpriski palju juurde näiteks Gakn29 Noting PLO seeria.
                          Graph:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Ülikooli esimene aasta sai edukalt lõpetatud vähemalt sellessuhtes success (kaalutud keskmine 4)

                          Juuni eesmärgid:
                          Cashouti tõttu mängin PL02 ning liigun PLO5'te kui 20 BI koos.
                          Mängida iga päev vähemalt 1k käsi nelja lauaga.
                          Õppida videotest ning kõige tähtsam OMA MÄNGU PARANDADA.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Peale selle NL2 hullutamise küll tildanud ei ole.
                            Ei kujuta ette, lihtsalt ühel hetkel hakkas sitasti minema. Graafikult tundub obv sitt mäng, aga ega see kaardijooks ka just maailma parim polnud.
                            NL50/100/200
                            Delete 2NL käed või filterda 50 to 200 ning ütle meile mitu BI kokku.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #59
                              Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                              NL100- kaotasin 42bi (10bi alla ev)
                              NL200- kaotasin 12bi (jooksen EV-s)
                              NL50-Võitsin 11 bi (7bi alla ev)
                              Last edited by qbj0hn; 01.06.11, 08:54.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #60
                                Re: *** Mai graafikud ja juuni eesmärgid***

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Olympicu graafik. Jõudsin selgusele, et 2+2 stiiliga seal ei võida. Volumega olen rahul, lisaks muudelt saitidelt veel 100 mängu ja 100$.

                                Juuni.
                                Õppida biitima Olympicu fishrege.

                                Comment

                                Working...