*** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

    See kuu rohkem ei viitsi.

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Märtsis peale paari donkamendi hitti tuli tahe jälle pokkerit mängida tagasi. Kokku +~1300$ märts.

    Aprilli eesmargid:
    Enne lauda ei istu, kui pole vähemalt 2h mängu õppinud-analüüsinud.
    400 või rohkem HU SNG'd
    Teha alati A mängu.
    Kulutada minimaalselt, et kasvatada BR'i.
    Aprilli tulemused:
    ~$2,5k HU SNG'dest + ~$500 donkamentidest
    Õppimisega võib enam-vähem rahule jääda, peale ühe päeva sai iga päev ikka keskmiselt paar tundi õpitud, paarkümmend videot, kümmekond HH'd, "Poker Mindset" ja "The Eightfold Path to Poker Enlightenment" läbi loetud.
    A mängu suutsin enda kohta isegi päris palju näidata, eks lugemismaterjalist oli palju kasu kah.
    Kulud olid samuti kontrolli all, nüüdseks olen juba $57,5stes

    Mai eesmärgid:
    Õppida 2h enne mängu alustamist, Husng.com premium account (kui praegused videod läbi), coach
    1000 SNG'd
    A game veelgi rohkem, hakata uut levelit crushima
    $3k mängulist kasumit HU'st
    5x trenn nädalas
    kulud + alks minimaalsena hoida, suvel jõuab kulutada küll
    Social life? F.ck social life!

    Edit: Enlightenment sai ikka kuulatud siiski.
    Last edited by muruntau; 29.04.11, 19:40.
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    + RB $1330
    + BOONUS $500
    KOKKU: $20059

    ehk esimene $20k kuu :P

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

      Taaskord üks kuu möödas NL20s, mõnisada kätt tegin ka NL30 aga sain standard doomeri kaela kohe ja lasin rahulikult 20 edasi kuu lõpuni. Päris hea kuu tuli isegi arvestades, et üsna palju spewisin ja loopisin tuulde ka raha. Ühel urka saidil jäin ka kuu algul 20$ plussi.
      Winrate 20,4bb/100
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Cash: +1204$
      MTT: +89$
      RB+boonus: +245$
      ----------------
      KOKKU: +1538$

      Oi kus tahaks võtta kõrgemaid limiite, aga häbematult palju olen cashout nuppu vajutanud ja pean seda tegema ka edaspidi ilmselt :(((

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #4
        Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

        Aprilli eesmärgid olid:
        *Jääda kasumisse - fail. Kuu esimesed 20 päeva läks graafik kenast üles, aga siis hakkas järest paska ventikasse viskama ja panin 2 päevaga kuu miinusesse.
        *Liikuda limiidis üles - fail. Vahepeal käisin kõrgemal ära küll, aga kuu lõpus pidin eelmise punkti tõttu tagasi alla liikuma.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




        Mai eesmärgid:
        *Jääda kasumisse
        *Liikuda limiidis üles
        *Teha matemaatika ja inglise keele riigieksamid 80+ punkti.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          + RB $1330
          + BOONUS $500
          KOKKU: $20059

          ehk esimene $20k kuu :P

          Hea töö, 20k kuu juba on midagi :)

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
            [SPOILER]
            ehk esimene $20k kuu :P

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              + RB $1330
              + BOONUS $500
              KOKKU: $20059

              ehk esimene $20k kuu :P
              wp. solid $/h.

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #8
                Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                igatahes kuu läbi, põhiliselt nl50 mängitud ja kõvasti kaotatud, arvan et põhivärgid olid scared money ja värgid (20bi'ga võtsin shotte), plaanin natuke pikemalt nl30s konutada jälle, et umbes 30 bi pealt shot võtta nii, et keegi ka mängu pealt vaatab.
                paar päeva tagasi võtsin ka nl50 shoti jälle ning see läks halva jooksu nahka ära, 2x set vs set, 2 outerid jne pask. aga noh mis sa teed, juhtub, toob reaalsusesse tagasi vähemalt, väga palju aega raisatud see kuu, kuigi rb'ga (+420$) sai see kuu plussi jäädud

                Aprilli eesmärgid olid:
                - 40k kätt (ei õnnestunud)
                - 80% mängida 20% õppida (vähe sai, rohkem vaja)
                - NL50 biitida (ei õnnestunud)
                - Teha korralikku mängu (ei õnnestunud)

                kokkuvõttes üsna fail kuu, rohkem õppida vaja veel ning mitte tildata, spewida ning korralikku mängu teha.

                kuu graff:

                nl30 läks samas ilusti:



                Mai kuu tulekul ning sinna uued eesmärgid:
                - 50k kätt
                - 100h mängu
                - Vaadata nädalas 3 videot ning võtta paar sessi mõne coachiga
                - NL50 biitida
                - Mängida A game ainult, lauad kinni ja paus kui pole A game

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #9
                  Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                  Aprillis mängisin vähe ja fishid hittisid kenasti.NLH http://www.upload.ee/image/1307258/B...nds_Played.png Omahaga lasin ftp rolli bustoks.Kuu kokku umbes 100$ plussis.Maikuu mängin ka,kui viitsin.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10
                    Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                    Nl100


                    NL200


                    Kokku



                    Polegi midagi tarka öelda.FML rakeback pro.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                      Total 2.9k$ ja palju kehva mängu. Mai eesmärk on välja mõelda, mis edasi saab.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Ermii
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 402

                        #12
                        Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***



                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #13
                          Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                          Algselt postitas taavi Vaata postitust
                          Aprilli eesmärk - õppida
                          Fail.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Mai eesmärk - õppida
                          Last edited by taavi; 30.04.11, 17:50.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                            Algselt postitas Ermii Vaata postitust


                            miks NL25s grindid? :)

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                              mul tekkis sama küsimus, 16,6k kätt nl100s ja 3,1k profit, wd mate

                              Comment

                              Working...