*** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Roomet
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 211

    #46
    Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

    See kuu oli siis hirmkõva kaardijooks. Järgmise kuu eesmärk on mängida 50 000 kätt, ostan monitori ja lisan volüümi veidi. Eks näis, kuda õnnestub. Loodan 6bb winrate näidata.




    700 kätt NL 200 : -510$
    32300 kätt NL 100: +5400$
    1600 kätt NL 50: +140$
    RB + boonused: +1000$
    Kokku: 6000$

    Comment

    • Italiandude
      Bännitud
      • Apr 2011
      • 79

      #47
      Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***



      Uploaded with ImageShack.us

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #48
        Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

        roomet, mis toas mängid ja kas 6m või FR?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #49
          Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

          Comment

          • Roomet
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 211

            #50
            Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            roomet, mis toas mängid ja kas 6m või FR?
            Full Tilt ning FR

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #51
              Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

              RB ja boonust tuli ka kokku üle 1K

              Comment

              • DaBeat
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 404

                #52
                Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                Comment

                • Carl
                  FPP Pro
                  • Jul 2010
                  • 213

                  #53
                  Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                  Eelmine kuu alates 18'dast siis.


                  Selle kuu eesmärk on 60k handi ja vähemalt 600 dollar profit. (NL10)

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #54
                    Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                    Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                    nice nice.
                    limiit? tuba? mitu mängutundi? FR?

                    Comment

                    • 0ttt
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 444

                      #55
                      Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                      Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
                      Aprilli eesmärgid:
                      Teha Iron Man status. FAIL
                      Vaadata vähemalt 5 videot nädalas. Pmst done, suht mõttetu vaadata videosid sellise volüümiga.
                      4bb/100 FAIL
                      Jätkata raamatu lugemist. FAIL
                      Mängutundidega (62h) võib rahule jääda aga PLO variatsioon tegi see kuu oma töö.

                      Mai eesmärgid:
                      Jälgida BRM!!!!, plussi jääda, õppida ja edukalt ülikooli I aasta ära lõpetada (KÕIGE TÄHTSAM!)



                      Uploaded with ImageShack.us

                      Comment

                      • jaagup17
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1090

                        #56
                        Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                        oot kas see on omaha 6maxi graafik ???? Kui on, siis on mängus mingi tõsine leak..

                        Comment

                        • siga
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 251

                          #57
                          Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                          Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
                          PLO variatsioon tegi see kuu oma töö.
                          Üks väheseid mängijaid, kellel variatsiooni ei ole. Nagu joonlauaga tõmmatud. Parem otsi vigasid, mitte ära süüdista variatsiooni.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #58
                            Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                            PLO 6max. Kollane joon läheb iga kuuga kaugemale. Mänguga võin rahul olla.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #59
                              Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                              Algselt postitas siga Vaata postitust
                              Üks väheseid mängijaid, kellel variatsiooni ei ole. Nagu joonlauaga tõmmatud. Parem otsi vigasid, mitte ära süüdista variatsiooni.
                              lol. fail post.

                              Comment

                              • 0ttt
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 444

                                #60
                                Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                                Variatsiooni "süüdistan" alati viimasena ja kindlasti on leake. PLO 6max jah.

                                Comment

                                Working...